Pátek 19. srpna 2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
Oblačno, bouřka 28°C

Puskarčíková si dělá srandu ze svého miláčka: Takhle jsi vypadal!

Autor: ptr
 • Deset let stará fotka donutila Evu k pořádné dávce tvořivosti.

  Umějí si ze sebe udělat srandu, ale tentokrát se vyřádila hlavně bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková. Ta svého milovaného Thomase Bormoliniho namontovala na těla slavných postav historie. Využila k tomu přitom fotku starou deset let, kterou objevila na Thomasově občanském průkazu. Že našla mnoho podob a dobře se přitom pobavila, to se můžete přesvědčit na následujících listech.

 • Ježíš Nazaretský

  Syna božího zřejmě netřeba dlouze představovat.  Židovský kazatel, který je považován za zakladatele křesťanství. Hlásal brzký příchod Božího království, vyzýval k obrácení či pokání a nakonec byl popraven kvůli svému přesvědčení. Thomas se k jeho vypodobnění skutečně hodí dokonale.

  Thomas Bormolini jako Ježíš Kristus Thomas Bormolini jako Ježíš KristusFoto Instagram
 • Usáma bin Ládin

  Rodák ze Saúdské Arábie je zřejmě nejznámějším teroristou. Je všeobecně považován za jednoho z organizátorů útoků z 11. září 2001. Nikdy však nebyl právně obviněn. Zemřel po cílené operaci týmu zvláštních amerických sil, kdy byl zastřelen. I zde je určitá podoba, především díky plnovousu, ale na tuto zřejmě Thomas hrdý nebude.

  Usáma bin Ládin byl dalším vtípkem Evy Puskarčíkové Usáma bin Ládin byl dalším vtípkem Evy PuskarčíkovéFoto Instagram
 • Forrest Gump

  O poznání příjemnější chlapík. Slavná postava, kterou mistrně ztvárnil Tom Hanks, byla Thomasovi podobná především v momentě dlouhého běhu skrz USA. Zarostlý Gump se hodil k další vtipné fotomontáži, kterou Eva vymyslela.

  Forrest Bormolini Forrest BormoliniFoto Instagram
 • Krakonoš

  Po sérii tvořivosti od Evy se neváhali zapojit i její fanoušci. Jedním z prosdílených nápadů je Thomas jako Krakonoš z oblíbeného večerníčka Krkonošské pohádky. Toho výborně zahrál František Peterka a zapsal se tak do srdcí mnoha generací dětí.

  Thomas vypodobněn jako Krakonoš Thomas vypodobněn jako KrakonošFoto Instagram
 • Sandokan

  A jako poslední Evička prosdílela svého miláčka v podobě fiktivního piráta a válečníka Sandokana. Populární knižní postava, která se dočkala i filmového zpracování se jako všichni ostatní proslavila i díky hustému plnovousu a právě díky tomu se zarostlý Thomas hodil do tohoto podobenství.

  Thomas jako bájný Sandokan Thomas jako bájný SandokanFoto Instagram
 • Galerie

  Deset let stará fotka, která donutila Evu k pořádné dávce tvořivosti.
  Deset let stará fotka, která donutila Evu k pořádné dávce tvořivosti.