Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Top 10 nejžhavějších sportovkyň světa: Půvabná Italka, chladná Ruska i kráska ze světa MMA!

Autor: TT
 • Top 10 nejvíce sexy sportovkyň světa podle společnosti Spin Genie.

  Spadne vám brada! Společnost Spin Genie sestavila žebříček nejvíce pohledných žen ve sportu na základě vyhledávání Google během posledních dvou let. Výsledky pak vychází z toho, kolikrát bylo vyhledáváno jméno dané sportovkyně v kombinaci se slovem „hot“.

 • 10. Ellyse Perryová

  Tato sympatická sportovkyně je skutečný univerzál, přirozený sportovní talent. Profesionálně se věnuje kriketu a fotbalu a je vůbec první ženou, která se objevila na světových pohárech ICC i FIFA v reprezentačních výběrech Austrálie. Ellyse Perryová je úspěšná  na sociálních sítích i ve světě modelingu.

  Na Instagramu nasbírala okolo 1,3 milionů sledujících a fotila pro značky, jako je například Red Bull, Adidas, L'Oréal Paris, Fox Sports nebo Toyota. Na 10. místo našeho žebříčku ji vystřelilo celkem 117 100 vyhledávání.

  Ellyse Perryová je profesionální hráčka fotbalu a kriketu, která se řadí na 10. místo nejvíce sexy sportovkyň světa podle společnosti Spin Genie.Foto Profimedia

 • 9. Danica Patricková

  Danica Patricková nažhaví nejen motor, ale také všechny obdivovatele ženské krásy. Tato americká kráska patří mezi nejúspěšnější ženy v historii motorsportu. Její doménou jsou zejména formule s otevřenými koly a kokpity, vítězství Patrickové na Indy Japan 300 v roce 2008 je pak jediným triumfem ženy v sérii IndyCar. Rovněž však jezdí závody NASCAR, které patří mezi nejsledovanější sportovní události v USA.

  Instagramový profil Danicy Patrickové poté sleduje 922 tisíc uživatelů a v tomto žebříčku obsadila 9. místo za 137 600 vyhledávání.

  Danica Patricková patří mezi nejúspěšnější ženy v historii motorsportu. Obsadila 9. místo v žebříčku nejvíce sexy sportovkyň světa podle společnosti Spin Genie.Foto Profimedia

 • 8. Paige VanZant

  Tuto krásnou blondýnu naštvat nechcete! Extravagantní zápasnice Paige VanZant se totiž proslavila v organizacích UFC a BKFC, jenže s bojovými sporty zřejmě na dobro sekla a věnuje se modelingu, sociálním sítím a dalším podnikatelským aktivitám. Svým tělem si podle všeho vydělá daleko více, než bezhlavým mlácením v ringu. 

  Do světa pravidelně posílá velmi pikantní fotky a videa na OnlyFans i další platformy, na kterých odhaluje doslova vše. Není divu, že na Instagramu má hned 3,2 milionu sledujích. Překvapivě obsadila pouze 8. místo, kdy objem hledání činil 160 300 za poslední dva roky.

  Zápasnice Paige VanZant pravidelně sdílí velmi pikantní fotky a videa. V žebříčku společnosti Spin Genie se umístila na 8. místě.Foto Instagram

 • 7. Alica Schmidtová

  Pohledná Němka Alica Schmidtová je ozdobou všech atletických mítinků. Zaujala nejen svými sportovními výkony, ale také si vysloužila přezdívku „nejvíc sexy atletka světa“. Jak je patrné i z jejího Instagramu se 3,7 miliony sledujících, mohla by se z fleku živit pouze modelingem. To koneckonců potvrzuje zájem magazínu Playboy o její fotky, kterou však Schmidtová s díky odmítla. Přesto v tomto odvětví figuruje, má vlastní kolekci od značky Hugo Boss.

  Pro Německo v roce 2017 vybojovala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy do 20 let ve štafetě na 4x 400 metrů a ve stejné disciplíně na evropském šampionátu 2019 do 23 let získala bronz. Dříve působila jako kondiční trenérka bundesligového celku Borussia Dortmund, proto je populární i u fanoušků fotbalu. V žebříčku obsadila 7. místo za 170 500 vyhledání na Googlu.

  Pohledná Němka Alica Schmidtová je ozdobou všech atletických mítinků, díky čemuž obsadila 7. místo mezi nejvíce sexy sportovkyněmi světa.Foto Instagram

 • 6. Maria Sharapovová

  Bývalá ruská tenistka a světová jednička ve dvouhře patří mezi nejznámější a zároveň nejbohatší sportovkyně na celém světě. Jen na kurtu si Maria Šarapovová vydělala přes 830 milionů korun! Na okruhu WTA Tour vyhrála třicet šest turnajů ve dvouhře, včetně pěti Grand Slamů. Její úspěchy však kalí dopingová aféra, která ji přerušila tenisovou kariéru, i mnoho dalších skandálů s alkoholem a nezávazným sexem.

  Maria Šarapovová se od počátku věnuje i podnikatelským aktivitám, její majetek údajně činí přes 4,7 miliardy korun. Zaujala také svými hlasitými výkřiky po odehrání míče o intenzitě 105 decibelů a oslnila též svým vzhledem, díky čemuž se vydala na dráhu modelky. Na jejím Instagramu pak svítí 4,5 milionu sledujících a ve vyhledávání se objevila hned 175 700krát, což stačí na 6. místo v pořadí.

  Bývalá ruská tenistka a světová jednička Maria Šarapovová je 6. nejvíce sexy sportovkyně v rámci žebříčku společnosti Spin Genie.Foto Profimedia

 • 5. Alex Morganová

  Alex Morganová je americká fotbalová útočnice, světová šampionka z roku 2015 a držitelka zlaté i bronzové olympijské medaile z let 2012 a 2020. V současnosti hraje v prestižní ženské lize NSWL v barvách týmu San Diego Waves, za který stihla nastřílet 20 gólů v pouhých 26 zápasech. Rovněž je stálou členkou americké reprezentace a působila na mnoha dalších zajímavých adresách, ať už jde o ženský výběr Spurs či Olympique Lyon.

  Tato fotbalistka je známá pro své sportovní úspěchy i pro své vzezření. Alex Morganová je totiž sympatická brunetka, která se objevila na předních obálkách mnoha časopisů všeho druhu, jako je kupříkladu Sports Illustrated, Elle, Vogue nebo Fortune. Získala neuvěřitelných 10 milionů sledujících na Instagramu a její objem hledání činil 182 800, což ji vyneslo do Top 5.

  Americká fotbalová útočnice Alex Morganová zaujala 5. pozici v žebříčku nejvíce sexy sportovkyň světa podle společnosti Spin Genie.Foto Instagram

 • 4. Serena Williamsová

  Serena Wiliamsová vyhrála dvacet tři grandslamových titulů ve dvouhře, zaostala za historickým maximem Margaret Courtové pouze o jedinou trofej. Je tedy považována za nejlepší tenisovou hráčku všech dob, se svou sestrou patří mezi největší sportovní hvězdy planety. O jejich dětství dokonce pojednává snímek Král Richard: Zrození šampiónek (2021), což jejímu jménu ještě více dodává na věhlasu.

  Serena rozhodně zaujala všechny milovníky výrazných křivek a kyprých boků. O tom, že je tato tenisová legenda žádoucí, svědčí počet sledujících na Instagramu. Nasbírala jich hned 16,7 milionu. Její jméno se navíc hojně objevovalo ve vyhledávači v kombinaci se slovem „hot“ – 249 500, top 3 ji tedy unikla pouze o 1,900.

  Legendární tenistka Serena Williamsová obsadila 4. místo v žebříčku nejvíce sexy sportovkyň světa od společnosti Spin Genie.Foto Instagram/Serena Williams

 • 3. Camila Giorgiová

  Italská tenistka Camila Giorgiová v tomto žebříčku získala pomyslný bronz. Její kariéra není nikterak oslnivá, i když byla klasifikována na 26. pozici v roce 2018. Nejvíce se v tenisových kruzích proslavila tím, že předložila hned na několika turnajích falešnou dokumentaci o povinném očkování během koronavirové pandemie. Ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála jen čtyři tituly. Čeští příznivci ženského tenisu si pak jistě vybaví její finálový duel na Canada Open 2021, kde porazila Karolínu Plíškovou poměrem 2:0 na sety.

  Giorgiová však zaujala sérii sexy fotografií na oslavu svých třicetin, o které se podělila se 709 tisíci fanoušky na svém Instagramu. V roli modelky to s oblečením dvakrát nepřehání, takže se pánové můžou pokochat jejími nádhernými křivkami a půvabnou tvářičkou. Není tedy divu, že obsadila 3. místo s úctyhodným objemem hledání 251 400.

  Camila Giorgiová je 3. nejvíce sexy sportovkyně na světě dle studie od společnosti Spin Genie.Foto Instagram

 • 2. Emma Raducanuová

  Na stříbrné příčce je další tenistka – Emma Raducanuová, která je v rámci svého sportu nejatraktivnější, alespoň podle četnosti hledání. Tato rodačka z Toronta reprezentuje Velkou Británii, byla nejvýše klasifikována na 10. místě a jejím dosavadním největším úspěchem je vítězství na US Open v roce 2021, díky čemuž ji BBC zvolila sportovní osobností roku a zásluhou čehož rovněž obdržela Řád britského impéria (MBE) za služby v tenise. Její kariéra však skomírá, neboť ji trápí vleklá zranění.

  Emma Raducanuová však není jenom tenisovou hráčkou, ale také pohlednou mladou ženou. Po jejích úspěších si předností této Britky okamžitě všimly módní časopisy, například Vogue, i různorodé značky, jako je třeba Dior. Kromě dráhy profesionální tenistky by se uživila i modelingem, což též dokazuje enormní zájem o její osobu. Na Instagramu ji sleduje 2,5 milionu sledujících a v našem žebříčku si přisvojila 2. pozici za 360 360 vyhledávání.

  Britská tenistka Emma Raducanuová je podle společnosti Spin Genie 2. nejvíce sexy sportovkyně světa.Foto Instagram

 • 1. Alisha Lehmannová

  Suverénní vítězkou se stala švýcarská fotbalistka Alisha Lehman, která s objemem 491 100 přeskočila Raducanuovou o více než sto tisíc vyhledávání. Krásná blondýna již roky baví anglickou nejvyšší soutěž svou nekompromisní pravačkou, kterou straší ostatní celky i na reprezentační úrovni. Odchovankyně BSC YB Frauen prošla ženskými týmy West Hamu i Evertonu a nyní působí v Aston Ville, v jejímž dresu vsítila 7 gólů za poslední dvě sezóny.

  Lehmannovou označili fanoušci na sociálních sítích za „nejhezčí fotbalistka na světě“ a dennodenně dostává nabídky na focení či propagaci různých produktů a služeb. Hráčka je prý frustrována tím, že ostatní spíše zajímá vzhled, nikoliv její nesporné fotbalové dovednosti. Na instagramovém profilu fotbalistky pak nalezneme 13,4 milionů sledujících a prvenství v žebříčku získala za 491 100 vyhledávání.

  Nejvíce sexy sportovkyní je Alisha Lehmann, fotbalová kráska a hvězda anglické ligy!Foto Instagram

 • Galerie

  Nejvíce sexy sportovkyní je Alisha Lehmann, fotbalová kráska a hvězda anglické ligy!
  Nejvíce sexy sportovkyní je Alisha Lehmann, fotbalová kráska a hvězda anglické ligy!

 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###