Red Bull Flick přivítá největší světové hvězdy, kdo se utká o půl milionu? | iSport.cz
6. srpna 2020 • 16:00

Red Bull Flick přivítá největší světové hvězdy, kdo se utká o půl milionu?

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Má ještě trenér Kozel Baníku co dát? Posune Grussmann klub výš?
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hráčská pauza profíků Counter-Strike: Global Offensive pomalu končí a s jejím koncem se vrací světový Counter-Strike. Kromě DreamHack Open se můžeme o víkendu těšit na Red Bull Flick turnaj, ve kterém se utkají na speciálních mapách, kde na každé straně bude pouze po dvou hráčích.Vitality, G2 či BIG. Jedny z těch největších celků, které se zúčastní nedělního dění.

Celkem uvidím v akci šestnáct dvojic, které se utkají o 23 500$ (520 000 Kč). Mezi největší favority patří Vitality, za které se představí Kévin „misutaaa“ Rabier a Mathieu „ZywoOo“ Herbaut. Jejich kolegové z G2 vytáhnou také to nejlepší, postaví hned dva týmy. V jednom se ukážou Francouzi Kenny „kennyS“ Schrub a Audric „JaCkz“ Jug, v druhém srbští borci Nemanja „⁠nexa⁠“ Isaković a Nemanja „huNter-“ Kovač.  

Mezi účastníky budou mimo jiné také tři legendy: za tým HONORIS nastoupí Filip „NEO“ Kubski a Wiktor „Taz“ Wojtas, portugalské Giants bude zastupovat Ricardo „fox“ Pacheco.

Ženské CS:GO bude reprezentovat dánská hráčka Michaela „mimi“ Lintrup. 

Celý turnaj bude vysílán na Twitch kanále Red Bullu. Provádět nás jím budou James „JZBF“ Bardolph, Daniel „ddk“ Kapadia a Freya Spiers.

Michaela "mimi" LintrupMichaela "mimi" LintrupFoto Instagram.com

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud