15. září 2020 • 09:00

To nejlepší ze 4. kola CS:GO: Parádní wallbang od Nia či capseN AWP show

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Supertalent Menšík: Vyhrát dva grandslamy? Přidejte, chci jich tak deset
Terminátoři z Leverkusenu si podmanili Německo. A co dál, pane Alonso?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Clutche, neskutečné AWP shoty a crisp one tapy. To vše jsme mohli sledovat ve čtvrtém kole Sazka eELEAGUE CS:GO. Zářil již klasicky Adam "NEOFRAG" Zouhar, zahanbit se nenechal ani Tomáš "system" Zemko z Enterprise se svým 1v3 clutchem.1) NIO 1v2 s AWP

Dominik "NIO" Maxian předvedl v zápase proti Enterprise parádní 1v2 clutch zakončený neskutečným wallbangem. Ani samotní komentátoři nemohli uvěřit tomu, co hráč eSuby předvedl.

2) capseN 4K

Lukáš "capseN" Koláčný si na Nuku otevřel střelnici. Na té poslal k zemi hned čtyři soupeře z Dark Tigers, především první flick stojí za to.

3) NEOFRAG blind spray

Sinners měli na Infernu s Brute problémy, nakonec i díky skvělému sprayi Adama "NEOFRAG" Zouhara zvládli zápas otočit ve svůj prospěch. 

4) KWERTZZ Deagle 3K  

Tentokrát druhá strana barikády v zápase mezi Sinners a Brute. Na Miragi šlo o jednostrannou záležitost, ani to nezastavilo Simona "KWERTZZ" Horáka před highlightem.

5) System 1v3 clutch

Tomáš "system" Zemko patří ve statistice clutchů mezi ty schopnější hráče v Sazka eLEAGUE a to potvrdil i proti eSubě. Poslední střela zvedla všechny ze židle!

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud