13. prosince 2020 • 23:45

Změna na trůnu světového CS:GO se nekoná, Vitality porážejí Astralis

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Olomouc - Pardubice 2:3. Dynamo je v semifinále, poprvé od titulu
Hašek o jízdě Bohemians: Peníze na hráče, Veselého drajv i bída Baníku a spol.
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dánové vstupovali do turnaje Blast Premier Fall 2020 Finals jako světová dvojka, Vitality jako vládci žebříčku. Fanoušci doufali ve finálový souboj mezi dvěma nejlepšími týmy CS:GO, toho se také dočkali. Francouzi Dány v napínavém finále přehráli a vyhráli druhý turnaj v řadě.Dlouhé měsíce Vitality nedokázali získat jediný turnajový triumf. Od EPICENTER 2019 byly věčně druzí, IEM Beijing však konečně smolnou šňůru francouzské organizace prolomil. 

A jak to tak vypadá, Vitality nehodlají zpomalit. Druhý vítězný turnaj v řadě, Vitality vládnou světu. Proti Astralis opět zužitkovali svou šestičlennou sestavu, k parádním výkonům Mathieu „ZywOo“ Herbauta se přidali i jeho spouhráči v černo-žluté.

Na Vertigu, picku Astralis, si Vitality se svým soupeřem poradili rozdílem třídy. 16:4, Dánové neměli šanci.

Dust II byl jistě v rukou čtyřnásobných Major šampionů, Vitality však zavelili k obratu. Jenže koncovka opět patřila Dánům a stav byl vyrovnaný.

Poslední mapou bylo již tradičně Inferno. Na té se opět předvedli Vitality z Vertiga, zvítězili 16:5 a získali titul Blast Premier Fall 2020. Letošní rok tak s největší pravděpodobností ukončí jako světové jedničky.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud