13. prosince 2020 • 23:45

Změna na trůnu světového CS:GO se nekoná, Vitality porážejí Astralis

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Terminátoři z Leverkusenu si podmanili Německo. A co dál, pane Alonso?
První finále pro Třinec: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dánové vstupovali do turnaje Blast Premier Fall 2020 Finals jako světová dvojka, Vitality jako vládci žebříčku. Fanoušci doufali ve finálový souboj mezi dvěma nejlepšími týmy CS:GO, toho se také dočkali. Francouzi Dány v napínavém finále přehráli a vyhráli druhý turnaj v řadě.Dlouhé měsíce Vitality nedokázali získat jediný turnajový triumf. Od EPICENTER 2019 byly věčně druzí, IEM Beijing však konečně smolnou šňůru francouzské organizace prolomil. 

A jak to tak vypadá, Vitality nehodlají zpomalit. Druhý vítězný turnaj v řadě, Vitality vládnou světu. Proti Astralis opět zužitkovali svou šestičlennou sestavu, k parádním výkonům Mathieu „ZywOo“ Herbauta se přidali i jeho spouhráči v černo-žluté.

Na Vertigu, picku Astralis, si Vitality se svým soupeřem poradili rozdílem třídy. 16:4, Dánové neměli šanci.

Dust II byl jistě v rukou čtyřnásobných Major šampionů, Vitality však zavelili k obratu. Jenže koncovka opět patřila Dánům a stav byl vyrovnaný.

Poslední mapou bylo již tradičně Inferno. Na té se opět předvedli Vitality z Vertiga, zvítězili 16:5 a získali titul Blast Premier Fall 2020. Letošní rok tak s největší pravděpodobností ukončí jako světové jedničky.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud