Nejlepší hráč roku 2020? Francouzská hvězda ZywOo má jasno | iSport.cz
14. ledna 2021 • 07:30

Nejlepší hráč roku 2020? Francouzská hvězda ZywOo má jasno

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
ZywOo má o nejlepším hráči jasno
TOP VIDEA
Olomouc - Opava: Krásný gól! O tyč poslal míč González přesně do brány, 2:0!
Fenomén Ester Ledecká: naše “zlato”, i jeden z nej sportovců všech dob
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druhý rok za sebou stejná otázka. Kdo byl nejlepším hráčem: s1mple nebo ZywOo? Známý francouzský novinář neLendirekt položil otázku ohledně největší hvězdy posledního ročníku právě Mathieu „ZywOo“ Herbautovi, jeho odpověď mnohé překvapila.Francouzský sniper týmu Vitality totiž vidí jako nejlepšího borce často zmiňovaného na třetí příčce. Nicolai „device“ Reedtz předvádí rok co rok úžasné výkony, jeho čísla však nedosahují takových výšin, jako numera první dvojice.

„I přesto, že má s1mple lepší statistiky, tak pro mě je nejlepší device. To, co dělá pro svůj tým, je neuvěřitelné,“ nešetřil ZywOo slova chvály. 

Nicolai Reedtz se posledních pět let každoročně umisťuje na žebříčku HLTV.org v Top 5, s Astralis zvítězil na čtyřech Majorech a nespočtu dalších turnajů. Není pochyb o tom, že mezi první pětkou se ukáže i tentokrát, s největší pravděpodbností na třetí příčce. 

První plac se však dánskému mistrovi stále vyhýbá, podle Francouze je čas na změnu. Podobného názoru je také legendární Kenny „kennyS“ Schrub. Ukrajince na trůn posadil pouze Bryan „Maka“ Canda, pro ZywOo by hlasovalo dalších dvanáct dotázaných profíků.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud