16. června 2021 • 21:05

Podceňovaná sestava tři body od druhého místa. S Brute se musí počítat

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Mladá Boleslav 2:0. Rozhodla Holešova kapitánská hlavička
SESTŘIH: Plzeň - České Budějovice 5:0. Demolice a šestá porážka Dynama v řadě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Málokdo před začátkem splitu čekal, že Brute získají stejný počet bodů jako eSuba a za přímým postupem do semifinále zaostají o pouhé tři body. Jenže čtveřice mladíků spolu se zkušeným Ondřejem „EYO“ Šťastným ukázala velkou sílu a do čtvrtfinále půjdou jako jeden z týmů, které mohou překvapit. Podaří se jim to?Tenhle mix prostě funguje. Mladou krev doplňuje veterán, tým šlape, a s trochou štěstí mohl útočit i na vyšší příčky v lize.

Brute totiž ze sedmi sérií prohráli pouhé dvě a výrazně zamotali pořadím Sazka eLEAGUE. Stačilo pár kol ve prospěch Brute ve vyrovnaných sériích a mohli jsme mluvit o top 4 celku ze základní části.

I s šestým místem však mohou být Brute spokojení - jsou v play off.

Hned ve čtvrtfinále ale nebude na Brute čekat vůbec jednoduchý soupeř. Entropiq Prague patří mezi největší favority ligy, bylo překvapením, že se nekvalifikovali přímo do semifinále. Brute se již se zástupci organizace Martina Kabrhela pochopitelně utkali v základní části, když si oba celky odnesly po bodu.

Brute výše postaveného soka překvapili, to už však Entropiq Prague nedopustí. „Do čtvrtfinále proti Brute nastoupíme úplně s jiným přístupem a věřím, že zápas urveme v náš prospěch,“ hlásil Jan „HONES“ Urválek.

Brute rozhodně nenechají svému soupeři nic zadarmo. Ve svém arzenálu mají připravených hned několik zničujících zbraní.

Nejlepším K/D disponuje v týmu Brute již zmiňovaný EYO (1,03), Matúš „MATYS“ Šimko je hned za ním s K/D 0,98. Jenže silou Brute není jeden daný hráč, nýbrž fakt, že každý z pětice je schopný vrhnout se do mapy po hlavě, střílet jedno protihráče za druhým a strhnout tak vývoj zápasu na svou stranu.

Další výhodou by proti Entropiq Prague mohl být map pool. Oba týmy se rády podívají na podobné mapy, a jak se ukázalo v základní části, Brute mohou být především na Nuku velice silným týmem. Pokud se jim podaří v jaderné elektrárně zvítězit, mohou Entropiq Prague velice pozlobit.

Mapa Hráno WR
Vertigo 5x 60%
Inferno 4x 25%
Nuke 3x 100%
Overpass 2x 0%

Bohužel, je tu také jedno velké mínus. Organizace Brute je totiž na prodej, atmosféra mezi hráči a vedením tak nemusí být úplně ideální.

Již ve čtvrtek od 18:30 uvidíme, jestli na hráče dopadne situace okolo celé organizace, nebo zda dokáží zůstat v klidu, budou hrát dle svých možností a pořádně Entropiq Prague potrápí. Přímý přenos můžete sledovat na twitch.tv/eleaguecz.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud