18. listopadu 2021 • 10:35

Šestnáctiletý talent na odchodu? Natus Vincere zvažuje prodej nadějného m0NESY

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruský sniper Ilya „m0NESY“ Osipov se už od útlého věku pohybuje v nejvyšších patrech esportové scény, nyní se jeho budoucnost může značně proměnit.O m0NESYho údajně jeví zájem několik organizací, k jeho prodeji by mělo dojít do konce roku 2021. V akademii slavného Natus Vincere je od ledna 2020, když se k týmu připojil, bylo mu pouhých čtrnáct let. 

Během sezóny 2020 předvedl několik skvělých výkonů, na které v roce 2021 navázal s průměrným HLTV skórem 1.36. Na aktuálně posledním turnaji WePlay Academy League skončil jako druhý nejlépe hodnocený hráč celé události.

I přes solidní výkony je velice nepravděpodobné, že by měl šanci dostat se do základní sestavy samotného NaVi. Ukrajinský tým je díky vítězství na PGL Major Stockholm aktuálně nejlepším týmem na světě a to se sestavou, které je opravdu těžké konkurovat.

Hvězdný s1mple se k budoucnosti m0NESYho vyjádřil v nedávném podcastu pro portál HLTV, kde sdělil, že by měl m0NESY zkusit minimálně jeden rok v jiné organizaci, aby získal zkušenosti proti lepším týmům a zlepšil svou angličtinu.

Dočasný odchod ale není pravděpodobný. Pokud by se následně na Major probojoval m0NESY s hostujícím týmem a zároveň hlavní celek Natus Vincere tak není jisté, zda by situace nebyla vyhodnocena jako střet zájmu. Faktem také zůstává, že většina organizací netouží po hráči, kterého by mohla využít pouze na jeden rok.

Zdroj: dotesports.com

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud