17. února 2022 • 08:37

Hvězdný s1mple se cítí ve formě. Tým NAVI je na IEM Katowice skvěle připraven

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Celý Pittsburgh žil Jágrem. Co legendu baví kromě hokeje? Sleduje moudra na Instagramu
Petržela: Slavii chybí fotbalovost, Sparta mě baví víc. Ale raději bez Panáka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ukrajinský sniper doufá, že na turnaji s prize poolem 1 milion dolarů ukáže jen ty nejlepší výsledky.Natus Vincere, nejlepší tým roku 2021, je ve finálních přípravách na slavné IEM Katowice. Tahoun CIS regionu patří mezi osm týmů, které čekají na start hlavní události po konci Play-In fáze.

Očekávání fanoušků i týmu jsou jasná, předvést lepší výkon než na Blast Premier Spring groups, které se konalo před několika týdny. Navi podlehli MIBR, Astralis i Ninjas in Pyjamas což by v Katowicích neradi opakovali.

Hvězda týmu Oleksandr „s1mple“ Kostyliev vidí příčinu v přestávce, která následovala koncem sezony 2021. „Bylo to poprvé, co jsme měli tak dlouhou pauzu. Je těžké se najednou vrátit a zase všechny porážet,“ sdělil na press konferenci IEM Katowice.

S1mple ale ubezpečil své fanoušky, že nyní už hráči nic nepodcenili. Příprava na turnaj v Katowicích byla oproti přípravě na BLAST důsledná. Zároveň zmínil, že NAVI hraje na LAN akcích lépe, což týmu v případě Katowic bude hrát do karet.

„Naše příprava na IEM Katowice byla o mnoho lepší než ta na začátku letošního roku. Všichni jsme měli dovolenou, všichni jsme zapomněli nějaké strategie, ale teď doufáme, že ukážeme naši nejlepší hru,” dodal s1mple.  

NAVI se nachází ve skupině B po boku G2, FaZe Clan, Astralis, FURIA, Team Liquid a dvou týmů, o kterých dosud nebylo rozhodnuto. Svůj první zápas odehrají už 18. února proti týmu ENCE ve 12:30 hodin našeho času.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud