17. července 2022 • 23:33

G.O.A.T! FaZe Clan porazil v Grand Finále IEM Cologne NAVI

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Slavia 0:0. Opatrné derby a vyloučený Preciado
Teď budu mluvit já. Soukalová ke svému filmu nazpívala píseň se Štefanem Margitou
VŠECHNA VIDEA ZDE

FaZe Clan to zas dokázal. Po PGL Majoru si znovu došel pro titul - bez nadsázky - mistrů světa. Nad NAVI v ohromné bitvě zvítězili 3:2 a vrací se do čela žebříčku hltv. O nejlepším CS:GO týmu planety tak není pochyb, alespoň pro teď.Pět map toho nejlepšího co esport může nabídnout. FaZe po neuvěřitelné bitvě porazili Natus Vincere (NAVI) a mají titul na IEM Cologne 2022. "Slyšel jsem kritiku na bo5, ale podívejte se. Nádherný zápas, nejlepší týmy..." Karrigan měl po spektakulárním zážitku pro diváky i samotné hráče jen slova chvály na formát, od kterého se ustupuje. 

V případě takových hvězd jako je Twistzzropz nebo s1mple bychom se ale na vrcholné CSko mohli dívat celý den. Svátek Counter-striku má sladkou dohru právě pro FaZe Clan, kteří se vrátí do čela světového žebříčku. 

A jestliže mluvíme o Sašovi Kostylievovi jako o G.O.A.T (greatest of all time), tak mezinárodní sestava, tvořená hráči z Pobaltí, skandinávských zemí a Kanady.. FaZe Clan si tuhle nálepku zaslouží. Už několikátá generace slavné americké organizace se dokázala vydrápat na vrchol.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud