18. července 2022 • 14:14

Karrigan: Jsme nejlepší tým světa, bez diskuze. FaZe jsou jeden turnaj od zisku Grand Slamu

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Čupr vs. Tvrdík: těžké váhy o derby i Krejčím. Jak chtějí měnit český fotbal?
Ryneš měl být vyloučen a chyba před gólem Plzně. Co žlutá Vindahla?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden turnaj dělí FaZe Clan od zapsání do historie. Pokud urvou další titul ESL - a šancí mají více - dosáhnou na Intel Grand Slam. To se v minulosti povedlo jen třem týmům. V sázce je milion dolarů. "Pokud dokážeme předvést to, co v celé této sezoně, pak samozřejmě Grand Slam vyhrajeme," řekl karrigan v rozhovoru pro hltv. Test číslo 1 bude ESL Pro League, další možnost pak IEM v brazilském Riu.AstralisTeam Liquid Natus Vincere (NAVI). Tenhle trojlístek světově proslulých CS:GO organizací v minulosti dosáhl na prestižní Grand SlamFaZe Clan byl jednou už velmi blízko, nakonec to ale nevyšlo. "Jednou jsme s FaZe byli blízko, ale potýkali jsme se se spoustou problémů," řekl Fin "karrigan" Andersen v rozhovoru pro hltv.

K zisku je potřeba vyhrát v deseti ESL soutěží v řadě alespoň čtyřikrát. PGL Major se do statistiky nepočítá. Americká organizace má titul z IEM KatowiceESL Pro League a nově teď i prvenství v Kolíně nad Rýnem, kdy i díky fantastickému výkonu Twistzza v závěrečných kolech sedmihodinového finále porazili FaZe konkurenty z NAVI.

Karrigan: Vyhráli jsme čtyři trofeje, nerealistické...

Karrigan a jeho FaZe prožívají snovou sezonu. Jak to vnímá samotná superstar současného CSka? Rozhovořil se o tom pro hltv krátce po zisku trofeje IEM Cologne 2022.

"Nejde mi do hlavy, co jsme v této sezóně dokázali. Vyhráli jsme čtyři největší trofeje, které tu jsou. ESL Pro League se všemi nejlepšími týmy na světě, IEM Katowice, IEM Cologne a Major. Je to nerealistické... dnes večer si dám drink a začnu přemýšlet o tom, jak je to všechno šílené," neskrýval emoce dánský střelec. 

A jestli je FaZe králem esportu? "Samozřejmě (...) Jsme bez diskuze nejlepší tým světa," uzavírá.

(zdroj náhledové fotografie: IEM Cologne 2022)

Nenechte si ujít:

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud