23. srpna 2022 • 15:30

Dark Tigers málem senzačně vyřadili SINNERS z RMR. Promarnili nadějný náskok, kdy bude odveta?

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další kvalifikační RMR noc je za námi a české jedničky ze SINNERS na ní dlouho nezapomenou. Beastik a jeho kolegové se raritně se střetli s domácími vyzyvateli. Jejich síly proveřili Dark Tigers. Outsider málem přivodil infarkt nejen komentující Miley. Zápas na bo1 nakonec skončil nejtěsnějším možným rozdílem 16:14 pro hříšníky.Byl to další kvalifikační den jako jiný, SINNERS tentokrát dostali velmi příznivý los, který přetavili ve dvě vítězství 16:6 a 16:2. Dalším poraženým na "výherní" pásce hříšníků měli být Dark Tigers. Tým, který se do Sazka eLEAGUE musel znovu probít z baráže, se ale proti favoritům dokázal vyhecovat a málem utnul jejich postupové šance na RMR.

V zápase hraném na jednu mapu Dark Tigers famózně vyšla první polovina. Dění na Infernu se tak stalo grilovačkou vládců tuzemských tabulek. V parafrázi na jejich aktuální marketingovou kampaň to ale nebyli SINNERS, kteří by opékali své soupeře - naopak!

Sahali po vítězství! Dark Tigers slibují odvetu v Sazka eLEAGUE

Dark Tigers se dostali do vedení 9:2, čemuž nemohli uvěřit nejen sledující fanoušci, ale i castující Miley. SINNERS se otřepali v poslední možnou chvíli a zaveleli k obratu. V neočekávaně dramatickém duelu nakonec forsyy a spol. urvali nejtěsnější možné vítězství 16:14. 

Hříšníci jako jediný z českých celků nakonec postoupil do dalšího kvalifikačního dne a večer ho čekají další soupeři. Tím prvním budou hráči Neminga Gaming a vy zápas můžete na twitchi SINNERS sledovat od 18:00. 

Pro Dark Tigers může být vyrovnané utkání velkou vzpruhou a motivací do budoucna. Zvýšení sebevědomí se hodí hlavně i poté, co tým remizoval v Sazka eLEAGUE s Inside Games.

Proti SINNERS se teď těší na odvetu a slibují podobný průběh jako při včerejším nočním "dostaveníčku" v rámci RMR. Ostatně příběh Davida a Goliáše není vyprávěný tisíce let náhodou...

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud