9. září 2022 • 11:30

ESL Pro League na Maltě: Rozjela se skupina B, stoprocentní jsou FaZe, G2 a Outsiders

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
REVIEW Plzně: nechutný Koubek, senzační Hranáč a touha nandat to Pražákům
VŠECHNA VIDEA ZDE

V říši maltézských rytířů se sjíždějí nejlepší týmy z celého světa. Ostrovní stát Malta hostí skupiny ESL Pro League a svátek esportu si pak prodlouží i organizací evropských Regional Major Rankings (RMR). Nyní máme v rámci Pro League za sebou první várku zápasů skupiny B. Jak si v ní týmy stojí?Group A už je odehraná kompletně a krasojízdu v ní předvedli borci z Vitality. Golden Hornets byli stoprocentní a vyhráli všech pět zápasů. Před francouzskou organizací musely padnout takové týmy jako je NAVI nebo Ninjas in Pyjamas. Druhé míto překvapivě ve skupině brala sestava Fnatic, která zažívá na CS:GO scéně vzestup.

Ve skupině B stihly týmy odehrát své první dva zápasy. Zatím máme tři týmy s plným počtem bodů a tři, u kterých svítí v téhle kolonce nula. 

G2 v overtime smetli BIG

FaZe Clan porazil portugalskou organizaci For The Win Esports, v druhém zápasu pak až v decideru došel k vítězství nad brazilským týmem MIBR

G2 Esports nedávno obměnili sestavu a první výsledky už přicházejí. Populární organizace si poradila s MIBR a pak dvakrát v prodloužení s německými pěšáky z BIG

Ruská sestava Outsiders se pak dělí s G2 o první místo v tabulce (FaZe je třetí kvůli prohrané mapě s MIBR), když 2:0 vyprovodila For The Win Esports i BIG. 

TABULKA SKUPINY B

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud