19. října 2022 • 15:55

Aby mohl hrát, musel mít hotové úkoly do školy. Teď S1mple bere miliony a dostal odměnu od NAVI

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bitva o Eden! Přetopená kabina a hanlivý nápis v ní? Frodl: Kuchta měl sklopit uši
Eden v emotivních plamenech! Vyhrocené momenty remízové bitvy Slavie se Spartou
VŠECHNA VIDEA ZDE

K CSku se poprvé dostal už ve čtyřech letech, díky bráchovi. Ve 12 letech začal hrát turnaje v 1.6. Mělo to však podmínku. Dobré známky ve škole a hotové domácí úkoly. "Jinak mi rodiče sebrali klávesnici, myš nebo kabel od monitoru," prozradil nedávno S1mple v rozhovoru pro Raid: Shadow Legends. Nyní patří ke světové špičce, vydělává miliony sobě i organizaci NAVI. Ta mu jako odměnu prodloužila smlouvu.Slavný nickname S1mple, který užívá ukrajinská megastar Oleksandr Kostyliev, bude další sezony spojený s ukrajinskou značkou Natus Vincere (NAVI). Se slavnou organizací podepsal smlouvu až do roku 2025.

Pojďme si teď přiblížit co všechno hvězdné kariéře Oleksandra Kostylieva předcházelo. Rozpovídal se o tom v rozhovoru pro youtube channel Raid:Shadow Legends. 

K CSku ho dostal brácha

"Všechno to začalo, když mi můj bratr Alexey ukázal CSko – v té době mi byly asi čtyři. Už si ale přesně nepamatuji, na které mapě jsem hrál. Hrál jsem také na konzoli, zejména Mortal Kombat. A taky Fifu," řekl. 

"Teprve když mi bylo 12 nebo 13 a začal jsem hrát na turnajích 2v2 v CS 1.6, začal jsem přemýšlet o tom, že budu hrát profesionálně," dodal. 

Bez jedné podmínky klidně svět Counter-Striku mohl být bez jednoho z nejlepších sniperů historie. "Vždycky jsem musel dělat domácí úkoly, jinak mi rodiče sebrali klávesnici, myš nebo kabel od monitoru. Udělal jsem maximum, abych se učil a měl dobré známky," popsal. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud