3. listopadu 2022 • 19:14

Adam Zouhar odehrál na Majoru svůj nejlepší zápas. Na Vitality to ale nestačilo a OG se loučí s Riem

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 1:3. Favorit měl problémy, pak rozhodla křídla
SESTŘIH: Slavia - Pardubice 3:0. Chytilův koncert a nejrychlejší hattrick historie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Střelecky byl nejlepším hráčem OG. Na svém prvním Majoru v kariéře se NEOFRAG rozloučil ve velkém stylu. Ani jeho skvělý individuální příspěvek ale neodvrátil porážku s favorizovanými Vitality. Ti postoupili do Legends Stage po výhře 2:1, OG v Riu končí. Adam Zouhar se rozhodně nemá za co stydět, předváděl konzistentní výkony. Ocenil ho mimo jiné i zkušenější spoluhráč nexa. Více v článku.66 fragů a 54 smrtí. NEOFRAG i přes porážku končil v černých číslech a světu Counter-Striku dokázal, že rozhodně patří do nejužší světové špičky. V posledním, rozhodujícím matchi Challengers Stage měl lepší střelecké statistiky jen legendární Mathieu "ZywOo" Herbaut.

Nutno podotknut, že Adam Zouhar stál proti týmu, který byl ještě minulý týden světovou jedničkou. Ani tenhle primát ale zlatým sršňům v huntingu na NEOFRAGA nepomohl. 

Adam předvedl vyrovnaný výkon. V první i druhé mapě končil ve statistice +/- vždy s kladnou osmičkou. V decideru, který se hrál na Dust II trošku polevil, i tak patřil k důležitým stavebním kamenům svého týmu. Nakonec bohužel pro české fanoušky rozhodl skill a již jednou zmíněný "beast" ZywOo

NEOFRAG je straight shooter, říká nexa

Nemanja "⁠nexa⁠" Isaković ocenil po porážce své soupeře i spoluhráče. Tým se musí semknout, pracovat a na příštím Majoru urvat lepší umístění. Ještě před zápasem hovořil srbský player konkrétně o Adamovi Zouharovi, když dostal otázku, jak to český rifler na svém první Majoru zvládá.

"Docela dobře. Myslím si, že NEOFRAG je ten typ člověka, který je soustředěný ve svým vlastním vesmíru. Myslím to tak, že vlastně nevnímá, že hrajeme před publikem. Je mu jedno, kde jsme, jestli doma, v roomce nebo na stagi," popsal nexa.

"Takový pocit z něj mám. Sedím vedle něj a on je prostě... straight shooter (přímočarý střelec). Je mu jedno jestli hraje před 10 tisíci lidmi nebo doma. Pořád doručuje ty stejné, přesné, playe," smeká před jediným Čechem na Majoru jeho srbský parťák.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud