23. listopadu 2022 • 11:29

Je osud Viktora "sdy" Orudzheva zpečetěn? V sestavě NAVI na světovém finále BLAST je volné místo

Autor: Igor Putivlskij
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hráčky Sparty o oblíbenci z áčka i fotbalových vzorech. A jaký tipují výsledek zápasu?
SESTŘIH: Vítkovice - Kometa 1:0. Stezkova nula i krok od postupu. Rozhodl Mueller
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na kodaňském BLAST Fall Finals si zahraje jak nynější stand-in Viktor "sdy" Orudzhev, tak i mladičký talent Andrii "nipl" Kukharskyi z Academy kolektivu NAVI. V sestavě na světové finále, které má už Natus Vincere jisté, ale zatím figurují jen čtyři hráči. Sáhne ukrajinský gigant po někom z akademie nebo zkušeném HObbitovi, jak se spekuluje?Ve svém krátkém rozhovoru pro HLTV se bývalý profesionální Counter-Strike hráč a nyní ostřílený trenér Natus Vincere Andrii "B1ad3" Horodensky krátce rozpovídal o aktuální sestavě černo-žlutých.

Na BLAST Premier: Fall Finals 2022 uvidíme šest hráčů NAVI v akci, jelikož to není zakázáno pravidly, jako v případě Major turnajů. To znamená, že sedmnáctiletý nipl dostane životní šanci zazářit a posbírat kýžené Tier 1 zkušenosti.

O budoucnosti Viktora "sdy" Orudzheva v klubu rozhodnou BLAST Premier Fall FinalsBLAST Premier World Final. Na serveru Liquidpedia je u NAVI jedno místo volné. Kdo ho zaplní?

Půjde sdy z kola ven? A jak se s tím NAVI vypořádají? Mohou sáhnout do svého Academy kolektivu a vytáhnout si hráče do základní sestavy. Kdyby se tak stalo, tak ve hře budou dvě jména: Danyyl "headtr1ck" Valitov a sedmnáctiletý Andrii "nipl" Kukharskyi.

Také není vyloučen příchod dalšího velezkušeného hráče. Podle známého ruského insidera OverDrive by se teoreticky mohl zapojit do hry i Abai "HObbit" Hasenov (Cloud9), ale to je spíš pohádka, než skutečnost. Každopádně by to podle Hasenova bylo vskutku zajímavé a šokující.

Nejpravděpodobnější scénář po teoretickém odchodu sdy se tedy jeví posila z řad juniorské sestavy Natus Vincere. Trenér si může vybrat ze šesti mladých a nadějných talentů podle libosti a začlenit potenciálního kadidáta do CS:GO soupisky k obrazu svému.

CS:GO sestava Natus Vincere na probíhající BLAST Premier Fall Finals

  • Denis "electroNic" Sharipov - Kapitán
  • Oleksandr "s1mple" Kostyliev
  • Ilya "Perfecto" Zalutskiy
  • Valerii "b1t" Vakhovskyi
  • Viktor "sdy" Orudzhev - Stand-in
  • Andrii "nipl" Kukharskyi - Stand-in
  • Andrii "B1ad3" Horodenskyi - Trenér

 

***

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: HLTV

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud