8. ledna 2023 • 15:00

Tým "nechtěných". Na prvním turnaji roku 2023 spojili síly capseN a HONES. Vyzvat je může DNE

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
VŠECHNA VIDEA ZDE

CapseN, HONES, twist, kinzo a Rutk0. Pětice hráčů, kteří zatím nemají jasno o budoucnosti, se rozehrávají na turnaji OMEN WGR Challenge. Startuje také Dynamo Eclot s hostem z Entropiq  MoriiSkem. Pokud dnešní zápasy obě sestavy zvládnou, narazí v otevřené kvalifikaci na sebe. Mix onLiNeRsX je velmi zajímavou variantou. Všechny hráče spojuje jeden velký motiv - hrají o nové angažmá.

Sniper CapseN je umístěný na přestupové listině Dynama Eclot, stejně jako HONES ze Sampi. Loňský IGL Cryptovy kinzo se s ostravskou organizací rozloučil už v prosinciTwist po konci v Sampi a krátké epizodě v Entropiq marně hledá nové angažmá. Rutk0 se zas neudržel v sestavě Dark Tigers. 

Slepenice tuzemských playerů se už vypořádala se švédskou skvadrou ZURIA, v neděli ji čeká OMENwinners, kde startuje člen akademie OG Dementor.

Dynamo Eclot s MoriiSkem

Zatímco Entropiq se nachází v bodě, kdy musí výrazně zabrat na přestupovém trhu a doplnit svoji Prague sestavu, Josef "MoriiSko" Maurenc využil možnosti zahrát si bok po boku s hráči Dynama Eclot.

V premiérovém zápase se uvedl v dobrém světle, lepší v K/D ratingu byl jen ostrostřelec Dytor. Pardubické organizaci nestačil ruský mix RePlay, dalším sokem v open kvalifikaci jsou rovněž Rusové - SnusEaters. 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud