22. ledna 2021 • 18:12

TOTY FIFA 21: Do nejlepší jedenáctky roku se vešel Ronaldo, Bruno či Mbappé, chybí Messi

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Známe výsledky komunitního hlasování o nejlepší hráče fotbalového světa za rok 2020. Ve výběru nechybí největší hvězda poslední sezóny Robert Lewandovski, portugalský fenomén Cristiano Ronaldo či muž v rudém Bruno Fernandes.Team of the Year je tu. Přichází čas otevírání stovek balíčků a marného hledání jednoho z modrých borců.

Největší zastoupení v celku má Bayern Mnichov, více než jedním hráčem se může chlubit také Liverpool.

Do branky se pochopitelně dostal Manuel Neuer, který vychytal německému celku triumf v Lize mistrů. Na levém beku se k Neuerovi připojí spoluhráč Davies, na stoperech se tyčí dvě věže v podobě Ramose a Van Dijka. Obranu doplňuje na pravém beku Alexander-Arnold.

Ani v záloze nevidíme žádné překvapení. Trojice Kimmich, Fernandes a De Bruyne byla vidět v drtivé většině fanouškovských jedenáctek.

Ani Ronaldo s Lewandovskim nejsou ničím, co by se nedalo predikovat. Ovšem absence Lionela Messiho je mírným šokem. Argentinský kouzelník sice neměl nejlepší rok, to samé by se však dalo říci o francouzském rychlíku Mbappém. Je jasné, že na třetí pozici muselo být pořádně dusno, jelikož nejedno komunitní hlasování jasně favorizovalo právě Messiho. Ten se však stále můžeš stát 12. hráčem TOTY.

TOTY FIFA 21:
Neuer
Ramos
Van Dijk
Alexander-Arnold
Davies
Kimmich
Bruno Fernandes
De Bruyne
Mbappé
Ronaldo
Lewandovski

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud