3. dubna 2021 • 20:44

Česká senzace! MAD Lions poráží krále Evropy a postupují do boje o titul

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Nový trenér má být do ledna: Už jednáme s kandidáty, říká Fousek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně! Do třetice všeho dobrého. MAD Lions, tým v čele s Markem „Humanoid“ Brázdou a Matyášem „Carzzy“ Orságem se po dvojnásobném umístění mezi nejlepší čtyřkou konečně dočkali svého finále. V semifinále si poradili celkem jednoznačně s G2 Esports, hvězdný celek sestřelili 3:1.Na jaře roku 2020 zastavili jízdu MAD Lions G2, v létě je vyřadili Rogue. V BO5 MAD Lions často na své silné soupeře nestačili, 3. dubna 2021 však vstal z postele tou správnou nohou a bylo jasné, že rozjetou lví mašinu nic nezastaví.

Kromě třetí hry neměli G2 šanci. „Proč hrál Rekkles supporty? Nechápu to,“ hodnotil sérii İrfan Berk „Armut“ Tükek, toplaner španělské organizace a jeden žhavý kandidát na titul nováčka LEC. Individuálně i týmově byli MAD Lions o level nad svými soupeři, těm se nic nedařilo, především Mihael „Mikyx“ Mehle ukázal jeden ze svých slabších výkonů. Jak již naznačil nový turecký hrdina, v prvních dvou hrách si Martin „Rekkles“ Larsson nezahrál ADC, v obou špílech byl uvězněn s Karmou, ani jednou nebyl úspěšný.

Postup MAD Lions do finále je dlouho očekávaný a pokud bude štěstí přát, můžou se fanoušci těšit na česko-slovenské derby ve finále jedné z největších soutěží League of Legends na světě.

Matúš „Neon“ Jakubčík, ADC Schalke 04, se totiž nejdřív utká s Rogue, v případě vítězství půjde na G2. Pokud německý tým porazí oba favority, půjdeve finále na MAD Lions.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud