27. října 2021 • 12:30

Kritika českého hráče se mu nevyplatila. Carzzy našel oporu i u MAD Lions

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorého se bojí. Škoda, že jsem toho pána nepotkal, říká Řepka. Proč je antiKuchta?
Ženský fotbal? Nejrychleji rostoucí sport současnosti, říká marketingová specialistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obsahový tvůrce a investor Revenant se nevhodně pustil do výkonu českého hráče Matyáše „Carzzy” Orsága na Worlds 2021.„Lituju Elyoyi, který je musí spolu s Kaiserem výkonnostně tahat nahoru. Pořád si říkám, že Carzzy nemá dostatečnou úroveň, ale očividně týmu přináší něco, co vedení považuje za důležité. Já bych do základní sestavy postavil Flakkeda, ale bohužel o takových věcech nerozhoduji,w napsal Revenant v již smazaném tweetu.  

Na negativní poznámky okamžitě zareagovala komunita League of Legends, která se do Revenanta nemilosrdně pustila. Revenant, který se na Twitteru představuje jako majitel MAD Lions, názorově obrátil a zveřejnil omluvný tweet.

Situaci okomentoval i Carzzy, který dokázal zůstat nad věcí: „Přátelé, nebuďte naštvaní. Na názoru někoho, kdo nemá o hře nejmenší ponětí, vůbec nezáleží. Nebudu se cítit špatně jen proto, že někdo jako Revenant řekl to, co řekl.” 

Oficiální prohlášení vydal i samotný klub, který se od slov Revenanta distancoval a zároveň poukázal na to, že není majitelem, nýbrž pouhým obsahovým tvůrce týmu.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud