9. září 2022 • 14:45

Vrchol LEC je tady! Humanoid je krok od Grand Finále. Nenech si ujít Watch Party v Praze

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
V zóně s TK27! Fotbal a móda? Krejčího už by dokázali ochránit. Mě to zlomilo, říká Vácha
S Priskem hořel trávník. Podívejte se na TOP emoce odcházejícího kouče Sparty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Víkend nabídne to nejšpičkovější evropské League of Legends. Zbyly jen tři týmy. Nedělní Grand Finále už mají jisté borci z G2 Esports. Kdo bude jejich vyzyvatelem určí duel mezi Rogue a Fnatic. Ten je na programu v sobotu. Pro českého fanouška bude o to zajímavější, že v něm bude figurovat Marek "Humanoid" Brázda. Český Midlaner bude mít možnost se svojí partou z Fnatic zabojovat o přímý postup na Worlds v USA, na kterých jsou pro týmy z LEC připravené dva sloty. V případě prohry s Rogue by Humanoid a spol. musel do náročného Play-inu, který se bude konat v Mexiku. 

"Poprvé od vypuknutí pandemie Covidu-19 týmy budou hrát před vyprodanou halou, volba padla na švédské město Malmo a tamní arénu, která pojme lehce nad 12 tisíc diváků," píše redaktor Sazka Esport Jakub Šedivý.

Jistotu Worlds si Fnatic zajistili už výhrou nad Misfits Gaming. Dalším evropským týmem, který se na velkolepé světové finále podívá (byť nejdříve v Play-in) jsou MAD Lions

Watch Party v Praze

Užít si vyvrcholení letního splitu LEC můžou fanoušci LoLka na offline eventu v pražské La Fabrice

Watch Party LG Ultra Gear startuje v neděli 11. září. Na akci zve třeba ifluencerka shil0u: "Budeš si moct zahrát 5v5 LoLko proti mně, udělat si IRL skin na tělo nebo vyhrát herní monitor a hlavně si užiješ neděli s LoL komunitou." 

"Kapacita Watchparty je 300 návštěvníků, takže kdo dorazí dříve, bude mít větší šanci. Dveře se otevírají ve 14:00," píše pořadatel.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud