14. září 2022 • 20:00

Hans Sama by se po konci v Liquid mohl upsat Karmine Corp. Co to znamená pro Rekklese?

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kanada - Česko 4:3pp. Skvělý návrat, rozhodl ale střelec Cozens
Kanadská párty před Čechy, Vrána je potkal v centru: Jak přejetí vlakem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle serveru Upcomer se Karmine Corp pokouší získat Stevena "Hans Sama" Liva, kterému vypršela smlouva v americkém Team Liquid. V důsledku toho by si měl švédský player Carl "Rekkles" Larsson hledat angažmá a podle Upcomeru pokukuje po týmech, které patří do LEC. Hans Sama mezi lety 2020 a 2021 v barvách Rogue bral tři medaile ve splitech LEC. Pak po francouzském hráči sáhla legendární americká organizace Liquid. Cíl si vytyčil třiadvacetiletý bot laner jediný - postup na vysněné Worlds. To ale nevyšlo.

"Po neuspokojivém roce s Team Liquid poté, co se organizace nekvalifikovala na mistrovství světa, se chce Hans Sama vrátit do Evropy," píše upcomer.com.

Ve hře je Karmine Corp. Co s Rekklesem?

Podle Upcomeru už  několik týmů LEC o Stevena Liva zájem projevilo. "Nejžhavější" stopa ale prý míří do Karmine Corp. Ta sice nejvyšší evropskou soutěž nehraje, stále je ve hře získat spot Astralis, píše server. 

Pokud by se Hans Sama s francouzskou organizací domluvil, velký otazník o LoLkové budoucnosti by se vznesl nad švédského bot lanera Carla "Rekklese" Larssona

Ten se má už nyní poohlížet po novém angažmá, ideálně v týmu, který má slot v několikrát zmíněném LEC

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud