21. září 2022 • 16:10

VALORANT: Riot Games odhalil týmy, které se zapojí do globální ligy. Zahrají si i dva Češi

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sport Alive: Karel Poborský o konci kariéry či derby. A Budějovice? Naivní fotbal
Šéf Clash of the Stars o bizáru: Zápasník žádal tanečnice tmavé pleti. Co kauza Mawar?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vývojář populárního esportového titulu VALORANT se připravuje na zlomový rok 2023. Riot Games rozjíždí světovou kontinuální soutěž rozdělenou na jednotlivé regiony a teď přišel s kompletním seznamem týmů, které se do projektu zapojí. Nechybí španělská organizace KOI, která má na soupisce i dva české hráče.Vlnu spekulací "odšpuntoval" prezident Riot Games John Needham. Ten ve streamu Valorant Champions 2022 mluvil o turnaji v brazilském São Paulu, kde by mělo startovat všech 30 partnerských týmů z celého světa. Komunita by se měla o účastnících dozvědět v „blízké budoucnosti“. 

Po rumours Riot Games přišel s oficiálním seznamem organizací, které se do ligy zapojí.

Zahrají si jí i dva Češi

První anonce se týkala španělské organizace KOI, která má na soupisce i dva české hráče – Ladislava "Sacake" Sachra a Martina "Magnum" Peňkova. Tým má silné zázemí i díky tomu, že za ním stojí hvězda fotbalové Barcelony Gerard Piqué.

Posléze se objevily další novinky. Partnerskými organizacemi sa mají stát Karmine Corp, Fnatic, Vitality, NAVI a Team Liquid. Poslední dvě jména jsou Heretics BBL

Avizovaný turnaj v brazilském São Paulu se bude konat v příštím roce v únoru. Do té doby se dozvíme oficiálně všech 30 týmů, které na něm budou startovat a kterých se bude týkat pak i ligový formát.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud