Anketa redaktorů Sportu: NEJ zápas sezony? Derby i bitvy o titul | iSport.cz
5. června 2015 • 12:00

Anketa redaktorů Sportu: NEJ zápas sezony? Derby i bitvy o titul

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Jaký zápas byl podle redaktorů deníku Sport nejlepším v uplynulé sezoně? Jaký zápas byl podle redaktorů deníku Sport nejlepším v uplynulé sezoně?FOTO: Michal Beránek (Sport)

  30 kol, 240 zápasů. V paměti ale uvázly po uplynulé sezoně fotbalové Synot ligy jen některé. Derby pražských S, souboje Sparty s Plzní a dál... Který zápas byl ovšem podle redaktorů deníku Sport tím nejlepším? Podívejte se na jejich odpovědi včetně sestřihů vybraných zápasů.

 • ŠTĚPÁN FILÍPEK: Plzeň-Příbram 5:2 (30. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Plzeň - Příbram 5:2

  "Nabízí se Slavia-Plzeň 1:0, Sparta-Teplice 0:0 či Jablonec-Plzeň 1:2, ale tenhle byl výtečnou rozlučkou se sezonou. Ofenzivní hostina s gólovým menu, v perfektní atmosféře plného stadionu."

 • ONDŘEJ ŠKVOR: Liberec–Sparta 2:1 (24. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Liberec - Sparta 2:1

  "Nejlepší paradoxně díky týmu s druhou ligou za zády. Liberecké nasazení, ale i kvalita. Do toho fanoušci, kteří věděli, že se tu láme sezona. Pro Liberec, i pro Spartu. Ta v ten den ztratila titul."

 • KAREL HÄRING: Plzeň-Sparta 2:0 (13. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Plzeň - Sparta 2:0

  "Vynikající atmosféra na vyprodaném stadionu, pochopitelně silný náboj české klasiky posledních let, překvapivý tatický tah s nasazením Jana Holendy, který Plzni vyšel, i hezké góly."

 • JAN VACEK: Teplice–Sparta 0:0 (7. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Teplice - Sparta Praha 0:0

  "Sice bez gólů, ovšem úchvatná podívaná. Intenzivní. Zápas špičkové kvality. Teplice i Sparta dupaly za vítězstvím, na hřišti se rvaly o každý kousek trávníku. Zážitek umocnilo víc než 10 tisíc diváků."

 • JAKUB KONEČNÝ: Sparta–Slavia 2:1 (23. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 2:1

  "Byla to těžká volba, v této sezoně mě totiž žádný zápas neuchvátil. Tak volím jarní derby, které bylo vyrovnané, dramatické a o jeho výsledku se rozhodlo až v 89. minutě. Aspoň žádná nuda."

 • STANISLAV HRABĚ: Plzeň–Sparta 2:0 (13. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Plzeň - Sparta 2:0

  "Korunní princ vyprášil dosud vládnoucího krále naprosto suverénním způsobem. Skóre mělo být mnohem vyšší. V přímém souboji se ukázalo, kam směřuje fotbalová moderna a kdo tápe."

 • JAN PODROUŽEK: Liberec–Sparta 2:1 (24. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Liberec - Sparta 2:1

  "Den, kdy byl popřen zákon. Jak mohla Sparta, která šla po krku Plzni, padnout u Nisy načichlé druhou ligou? Fantastický výkon Slovanu, všechny emoce světa, perfektní atmosféra."

 • MICHAL KOŠTUŘÍK: Slovácko–Slavia 1:2 (1. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Slovácko - Slavia Praha 1:2

  "Na tento zápas při otevření sezony hned tak nezapomenu. Naprostá dominance výborného Slovácka a ve finále výhra „sešívaných“ díky pomoci tragického sudího Kovaříka."

 • HYNEK PREISLER: Liberec–Plzeň 1:1 (7. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Liberec - Plzeň 1:1

  "Kdyby byla všechna utkání jako souboj Liberce s Plzní, to by návštěvnost vyletěla nahoru. Obě mužstva chtěla vyhrát, předváděla atraktivní fotbal. Jedinou kaňkou byl chybující rozhodčí."

 • RICHARD ŠÍMA: Sparta–Plzeň 0:2 (27. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 0:2. Bitvu roku rozhodli Holenda s Hubníkem

  "Bylo to finále ligy se vším všudy. Téměř dvacet tisíc lidí na stadionu, enormní nasazení na obou stranách, emoce, kvalita, nic nescházelo."

 • JAN MALÝ: Plzeň–Sparta 2:0 (13. kolo)

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Plzeň - Sparta 2:0

  "Na jaře ho žádný zápas nepřekonal. Atmosféra a nasazení předčily české poměry. Nic na tom nemění fakt, že Plzeň byla jasně lepší. Navíc v konečném účtování patřil k těm nejdůležitějším."

 • PAVEL JANEGA: Sparta–Plzeň 0:2 (27. kolo)

  CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 0:2. Bitvu roku rozhodli Holenda s Hubníkem

  "Nepadlo hodně gólů, nešlo o žádnou přestřelku. Ale zápas měl náboj a byl atraktivní pro celou republiku. Kvalitou i atmosférou jsou duely Sparty s Plzní úplně jinde než ostatní zápasy."

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud