Fanouška Baníku honili po hřišti. Opilej pitomec, tvrdil Diviš | iSport.cz
17. října 2015 • 22:16

Fanouška Baníku honili po hřišti. Opilej pitomec, tvrdil Diviš

Autor: koš
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vzal do ruky světlici a vydal se na hřiště. Fanoušek Baníku přerušil v 76. minutě svým extempore zápas na Slovácku. Jeho úprk po trávníku pobavil, ale byl těžce za hranou. „Opilej pitomec,“ ohodnotil počínání exota domácí střelec Jaroslav Diviš. Drzouna honili čtyři členové pořadatelské služby a trvalo jim poměrně dlouho, než ho dohnali a zpacifikovali.Přerušení utkání přišlo v době, kdy se Baník pokoušel o vyrovnání. „Moc mu nepomohl,“ poznamenal trefně Diviš. „Tohle jsou pitomci, kteří se chtějí zviditelnit. Tohle do fotbalu nepatří. V prvním poločase ještě házeli petardy. Ať místo toho hezky fandí,“ vybídl domácí záložník příznivce ostravského klubu.

Slovácko - Ostrava: Fanoušek Baníku vběhl na hřiště

Slovácku logicky krátká pauza nevadila. Hýčkalo si těsný náskok a hráči se aspoň v klidu u lajny občerstvili. „S tímto nic nenaděláte,“ pokrčil rameny po vítězství autor obou branek vítězů.

„Docela hezké góly,“ potěšilo devětadvacetiletého rodáka z Břeclavi. Ten se trefil krásně z voleje levačkou a následně klasicky pravačkou. „Pokaždé šli stopeři s Liborem Doškem,“ využil nabídnutého prostoru.

„Má tam nabíhat, ale dosud to nedělal. Teď už to dělat bude,“ smál se útočník Došek, jenž parťákovi připravil druhý zásah v nastaveném čase první půle. „Jsem strašně rád, že jsme ten zápas doma zase otočili,“ ulevil si Diviš.  

Pořadatelé měli s fanouškem do dělat
Pořadatelé měli s fanouškem do dělat

CELÝ SESTŘIH: Slovácko - Ostrava 2:1. Baník je nadále u dna

Slovácko - Ostrava: Šance Francise Narha

Slovácko - Ostrava: Gól Jaroslava Diviše na 2:1

Slovácko - Ostrava: Šance Marka Havlíka

Slovácko - Ostrava: Gól Jaroslava Diviše na 1:1

Slovácko - Ostrava: Střela Marka Červenky

Slovácko - Ostrava: Tyč Jaroslava Diviše

Slovácko - Ostrava: Gól Davora Kukece na 0:1

Slovácko - Ostrava: Choreo proti šéfovi klubu Petru Šafarčíkovi

Slovácko - Ostrava: Šance Karla Mondeka

Slovácko - Ostrava: Střela Francise Narha

 


Články odjinud


Články odjinud