24. května 2016 • 11:04

Jedná se o Pivarníkovi do Plzně. Ve hře jsou miliony i hráčská náhrada

Autor: , ,
Reklama
TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neoficiálně už je dohoda téměř hotová, oficiálně dojde k podpisu nejdřív ve čtvrtek. Harmonogram uvedení trenéra Romana Pivarníka do Viktorie Plzeň může vypadat právě takhle. Mistrovský klub dolaďuje s Bohemians, Pivarníkovým aktuálním zaměstnavatelem, detaily koučova přesunu. Ve hře je finanční kompenzace, případně hráčská náhrada.V pondělí proběhlo mezi Viktorií a dosavadním Pivarníkovým klubem Bohemians první oficiální jednání. „To potvrdit můžu, nic jiného ale ne,“ držel se zpátky sportovní ředitel „klokanů“ Miroslav Držmíšek při otázce, co bude Bohemka po Západočeších požadovat jako kompenzaci.

Nabízí se dvě varianty. Podle některých zdrojů se spekuluje o finančním odškodnění ve výši až tří milionů korun, druhá možnost je hráčská náhrada, kdy by opačným směrem putovali pravděpodobně obránce Matěj Končal a útočník Michael Krmenčík.

Za Pivarníka pak údajně Bohemians kontaktovala Luďka Klusáčka, který už v Ďolíčku působil v roce 2014.

Slovenský kouč by v Plzni nahradil Karla Krječího, který klub po mistrovské sezoně opustil. Zdůvodnil to velký pracovním vytížením, Krejčí se věnuje ještě práci u národního týmu, kde dělá asistenta Pavlu Vrbovi. Momentálně se s reprezentací chystá na blížící se mistrovství Evropy ve Francii.

Pivarníkův prvořadý úkol v Plzni je jasný - pokusit se s týmem v létě postoupit do Ligy mistrů, kterou by si Viktoria zahrála potřetí v historii.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje v Plzni? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Navrátilec Bakoš: Do Plzně mě lákal Ďuriš, asi se nebojí o místo
720p 480p 360p 240p

Euforie na plzeňském náměstí. Takhle slaví mistři
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze