Špatná zpráva pro Jihlavu, Vaculík má zlomenou čelist a měsíc si nezahraje | iSport.cz
31. července 2016 • 10:32

Špatná zpráva pro Jihlavu, Vaculík má zlomenou čelist a měsíc si nezahraje

ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.? Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.?

Kapitán jihlavských fotbalistů Lukáš Vaculík utrpěl v sobotním ligovém zápase s Plzní vícečetnou zlomeninu horní čelisti. Operační zákrok podstoupit nemusí, ale k tréninku se vrátí nejdřív za měsíc. Jihlava o tom informovala na klubovém webu.

Třiatřicetiletý krajní záložník se zranil v 39. minutě při hlavičkovém souboji s Alešem Matějů. S ledovým obkladem na pravé části obličeje opustil hřiště na nosítkách. V minulé sezoně byl Vaculík nejproduktivnějším hráčem Vysočiny.

Jihlava - Plzeň: Matějů fauloval Vaculíka, který musel vystřídat
720p 480p 360p 240p

"Nepříjemné zranění si naštěstí nevyžádá operační zákrok. Lukáš neutrpěl otřes mozku, tudíž ani nebyla nutná hospitalizace. Nyní je mu ordinován klid a ledování v domácí péči. Do tréninkového procesu by se měl vrátit za čtyři až pět týdnů," uvedl lékař jihlavského týmu Jakub Röhrich.

Domácí fotbalisté v úvodním ligovém kole přišli nejen o kapitána, ale i o body. S úřadujícím mistrem Plzní neudrželi poločasové vedení a prohráli 1:2.

CELÝ SESTŘIH: Jihlava - Plzeň 1:2. Mistr vstoupil do sezony výhrou

Pořadatelé odnášejí zraněného Lukáše Vaculíka z Jihlavy ze hřiště během duelu s Viktorií Plzeň.

Jihlava - Plzeň: A znovu Ikaunieks! Tentokrát slibnou akci nezakončil dobře

Jihlava - Plzeň: Supergól! Kopic z voleje vymetl jihlavskou šibenici a Plzeň vede 2:1

Jihlava - Plzeň: Hanuš vyrazil Kovaříkův přímý kop

Jihlava - Plzeň: Gól! Tomáš Kučera vyrovnal na 1:1, proti bývalému klubu neslavil