Jan Podroužek
3. března 2018 • 21:55

Nevybíravý vzkaz od boleslavských fanoušků: UHRINE, TÁHNI!

Reklama
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na konci minulého týdne ho potkal vyhazov, vedení Mladé Boleslavi odvolalo trenéra Dušana Uhrina mladšího kvůli špatným výsledkům na začátku jarní části sezony. A teď si to s ním přišli vyřídit ještě fanoušci klubu. Ve svém sektoru vyvěsili transparent: „UHRINE TÁHNI, KONEC AROGANCE“.Prohrál poslední tři ligové zápasy na podzim, a pak i první dva jarní. 0:1 s Karvinou i v Liberci, kde zejména hrála Mladá Boleslav špatně. A Dušana Uhrina mladšího to definitivně stálo místo. Mužstvo se skrčilo na čtrnáctou příčku v tabulce jen bod před patnáctým Slováckem.

Nejen vedení klubu je z toho perplex. Fanoušci Mladé Boleslavi vyvěsili při utkání se Slavií transparent: „UHRINE TÁHNI, KONEC AROGANCE“.

Zlost mladoboleslavských příznivců ale zkusili zmírnit slávističtí fanoušci, kteří začali okamžitě skandovat Uhrinovo jméno. Zřejmě jako poděkování, že položil základy titulu v minulé sezoně, než po něm vršovické mužstvo převzal Jaroslav Šilhavý.

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze