Nevybíravý vzkaz od boleslavských fanoušků: UHRINE, TÁHNI! | iSport.cz
Jan Podroužek
3. března 2018 • 21:55

Nevybíravý vzkaz od boleslavských fanoušků: UHRINE, TÁHNI!

TOP VIDEA
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na konci minulého týdne ho potkal vyhazov, vedení Mladé Boleslavi odvolalo trenéra Dušana Uhrina mladšího kvůli špatným výsledkům na začátku jarní části sezony. A teď si to s ním přišli vyřídit ještě fanoušci klubu. Ve svém sektoru vyvěsili transparent: „UHRINE TÁHNI, KONEC AROGANCE“.Prohrál poslední tři ligové zápasy na podzim, a pak i první dva jarní. 0:1 s Karvinou i v Liberci, kde zejména hrála Mladá Boleslav špatně. A Dušana Uhrina mladšího to definitivně stálo místo. Mužstvo se skrčilo na čtrnáctou příčku v tabulce jen bod před patnáctým Slováckem.

Nejen vedení klubu je z toho perplex. Fanoušci Mladé Boleslavi vyvěsili při utkání se Slavií transparent: „UHRINE TÁHNI, KONEC AROGANCE“.

Zlost mladoboleslavských příznivců ale zkusili zmírnit slávističtí fanoušci, kteří začali okamžitě skandovat Uhrinovo jméno. Zřejmě jako poděkování, že položil základy titulu v minulé sezoně, než po něm vršovické mužstvo převzal Jaroslav Šilhavý.

 


Články odjinud


Články odjinud