Jan Vacek
4. června 2018 • 16:34

Obrat! Coufal změnil kurz, místo Sparty má namířeno do Slavie

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Bolavá prsa, malé platy i hraní v sukních. Fotbalistky Sparty prolomily tabu Bolavá prsa, malé platy i hraní v sukních. Fotbalistky Sparty prolomily tabu
O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs! O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě minulý týden se zdálo, že je to hotová věc. Obránce Vladimír Coufal se měl stát novou posilou Sparty. Letenští byli s kapitánem Liberce domluvení na podmínkách, stejně tak tomu bylo v případě severočeského klubu. Během víkendu ovšem Coufal společně se svými agenty otočil. Podle informací serveru iSport.cz má namířeno do Slavie.Byl to boj dvou největších českých klubů o žhavé ligové zboží. Sparta dlouhodobě jevila o Vladimíra Coufala zájem, stejné to bylo v případě Slavie, kde působí trenér Jindřich Trpišovský se sportovním ředitelem Janem Nezmarem. Oba v minulosti s Coufalem pracovali v Liberci.

Ačkoli se zdálo, že má zkušený pravý obránce namířeno do Sparty, se kterou byl už dohodnutý na podmínkách kontraktu, na poslední chvíli změnil názor a rozhodl se pro přesun do Edenu. „Na Spartě berou jako hotovou věc, že Coufal nepřijde,“ říká zdroj portálu iSport.cz detailně obeznámený s děním v letenském klubu.

Slavia nyní vede s hráčem i Libercem usilovná jednání, k podpisu smlouvy ale zatím nedošlo. Stát by se tak ovšem mělo v nejbližších dnech. Sparta naopak musí hledat novou posilu na pravý kraj defenzivy.

LIGOVÉ STŘIHY o Slavii: Kdo (ne)převýšil Škodu a jak bránit Stocha
1080p 720p 360p

Sezona Sparty v kostce: Stramaccioniho neúspěch, konec Rosického, nástup Hapala
1080p 720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze