PĚTKA: Kdo je trenér kola? Vrba za střídání i vrtochy před novináři | iSport.cz
15. srpna 2018 • 17:47

PĚTKA: Kdo je trenér kola? Vrba za střídání i vrtochy před novináři

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech?
Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je za námi čtvrté kolo začínající sezony, a tak je tu i čtvrtá pětka iSport TV! Týmem kola musela být zvolena Sparta, která si připsala parádní drtivou výhru 4:0. Kdo získal další ocenění? Trenérem víkendu musel opět být Pavel Vrba, a to nejenom kvůli dalšímu povedenému střídání, ale taky díky jeho dalším klasickým vrtochům na tiskové konferenci. Kdo je ale hvězdou a smolařem? A proč nejvíc zklamali rozhodčí a video?

PĚTKA: Trenér kola? Vrba za další střídání i vrtochy na tiskovce. Zklamalo video

ČÍSLA KOLA: Trend je jasný. V čem jde Sparta pod Ščasným nahoru zápas od zápasu?

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud