Pikantní přestup číslo 2? Do Baníku má namířeno opavský Puškáč | iSport.cz
Michal Kvasnica
9. ledna 2019 • 11:25

Pikantní přestup číslo 2? Do Baníku má namířeno opavský Puškáč

Autor: Michal Kvasnica, ČTK
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Nemanjovi Kuzmanovičovi míří do Ostravy další hráč SFC Opava. Podle informací deníku Sport je na spadnutí přestup útočníka Davida Puškáče. Otázkou je, zda 25letý útočník posílí Baník už nyní, nebo až v létě po skončení smlouvy.O Puškáče, který na podzim nastoupil do jedenácti zápasů a vstřelil dva góly (pak se zranil), stojí Baník delší dobu. Nyní to vypadá, že k transferu opravdu dojde.

Puškáč do Baníku přestoupí, otázkou je, kdy se v Ostravě bude hlásit. Ve středu byl totiž v Opavě přeřazen do béčka, SFC ho tam chce nechat až do konce kontraktu. To se však může změnit, pokud Baník splní opavské požadavky, tedy finanční či hráčské vyrovnání.

"Nyní povedeme jednání s potencionálním zájemcem o jeho služby. Pokud nedojde ke shodě, setrvá Puškáč v rezervním týmu do doby, než mu v našem klubu skončí platný kontrakt. Pokud ke shodě dojde, jsme ochotni při splnění námi stanovených podmínek jeho smlouvu předčasně ukončit a Davida okamžitě uvolnit," uvedl sportovní ředitel Opavy Alois Grussmann na klubovém webu.

Pokud by došlo ke shodě, Puškáč by mohl s ostravským Baníkem odletět příští týden do Turecka.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud