Pikantní přestup číslo 2? Do Baníku má namířeno opavský Puškáč | iSport.cz
Michal Kvasnica
9. ledna 2019 • 11:25

Pikantní přestup číslo 2? Do Baníku má namířeno opavský Puškáč

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po Nemanjovi Kuzmanovičovi míří do Ostravy další hráč SFC Opava. Podle informací deníku Sport je na spadnutí přestup útočníka Davida Puškáče. Otázkou je, zda 25letý útočník posílí Baník už nyní, nebo až v létě po skončení smlouvy.O Puškáče, který na podzim nastoupil do jedenácti zápasů a vstřelil dva góly (pak se zranil), stojí Baník delší dobu. Nyní to vypadá, že k transferu opravdu dojde.

Puškáč do Baníku přestoupí, otázkou je, kdy se v Ostravě bude hlásit. Ve středu byl totiž v Opavě přeřazen do béčka, SFC ho tam chce nechat až do konce kontraktu. To se však může změnit, pokud Baník splní opavské požadavky, tedy finanční či hráčské vyrovnání.

"Nyní povedeme jednání s potencionálním zájemcem o jeho služby. Pokud nedojde ke shodě, setrvá Puškáč v rezervním týmu do doby, než mu v našem klubu skončí platný kontrakt. Pokud ke shodě dojde, jsme ochotni při splnění námi stanovených podmínek jeho smlouvu předčasně ukončit a Davida okamžitě uvolnit," uvedl sportovní ředitel Opavy Alois Grussmann na klubovém webu.

Pokud by došlo ke shodě, Puškáč by mohl s ostravským Baníkem odletět příští týden do Turecka.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud