Posila Jablonce Štěpánek: první zápas, kapitánská páska a první gól | iSport.cz
10. ledna 2019 • 13:14

Posila Jablonce Štěpánek: první zápas, kapitánská páska a první gól

Stoper David Štěpánek už dnes nastoupil za Jablonec k utkání Tipsport ligy s Varnsdorfem a gólem z páté minuty zařídil vítězství 1:0
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Fotbalisty Jablonce posílil stoper David Štěpánek z druholigové Jihlavy. Jednadvacetiletý obránce podepsal se severočeským klubem smlouvu do konce června 2022 a na Střelnici by mohl nahradit Davida Lischku, který nedávno odešel do Sparty. Jablonec o přestupu informoval na svém webu.

Štěpánek je jihlavským odchovancem a před loňským sestupem do druhé ligy si s Vysočinou zahrál i v nejvyšší soutěži. V první lize dosud český mládežnický reprezentant nastoupil k 39 zápasům, gól zatím nedal a zaznamenal dvě asistence. Na podzim pomohl Jihlavě v druhé lize k druhému místu.

Štěpánek už dnes nastoupil za Jablonec k utkání Tipsport ligy s Varnsdorfem a gólem z páté minuty zařídil vítězství 1:0. Severočeský celek navázal na bezbrankovou remízu s jiným druholigovým celkem Pardubicemi a se čtyřmi body se ujal vedení v nekompletní tabulce. Další zápas čeká tým trenéra Petra Rady v rámci zimní soutěže v neděli proti Chrudimi.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2