Hotovo?! Šural dal přestupu ze Sparty zelenou, už odcestoval do Turecka | iSport.cz
Jan Vacek
11. ledna 2019 • 18:32

Hotovo?! Šural dal přestupu ze Sparty zelenou, už odcestoval do Turecka

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to prakticky hotová věc. Útočník Josef Šural opustí Spartu a stane se novým hráčem Alanyasporu. Podle informací portálu iSport.cz se bývalý kapitán po dlouhém přemýšlení rozhodl kývnout na zahraniční misi a v pátek odpoledne už do Turecka odcestoval. Během víkendu by se měly doladit veškeré formální náležitosti transferu, jedna zimní přestupová sága tak zřejmě píše svou poslední kapitolu.Od podzimu bylo prakticky jisté, že v kádru Sparty útočník Josef Šural pokračovat nebude. S vedením klubu se nedohodl na podmínkách nové smlouvy, vztahy mezi oběma stranami spadly na bod mrazu. „Se vším respektem k Pepovi musíme najít dobré řešení pro všechny strany,“ potvrdil na tiskové konferenci při zahájení zimní přípravy sportovní ředitel pražského klubu Tomáš Rosický.

Už v průběhu vánočních svátků portál iSport.cz informoval o tom, že je o reprezentačního útočníka zájem v Turecku. Nejaktivnějším z klubů byl Alanyaspor, jenž se už začátkem tohoto týdne dohodl na parametrech přestupu s letenským celkem. Ten by měl za bývalého kapitána vyinkasovat zhruba čtyři miliony korun.

Zbývalo jediné. Najít shodu i se samotným hráčem. Jednání trvala prakticky celou středu a čtvrtek, nebyla jednoduchá. Šural však po zralém uvážení na nabídku kývl. Podle tureckých zdrojů serveru iSport.cz proto v pátek odpoledne společně se svým agentem Davidem Zíkou odletěl přímo do Alanyasporu, kde by mělo během víkendu proběhnout formální dokončení přestupu.

„Zbývají už pouze detaily. Pepa je s klubem rámcově domluvený. Už se řeší jen drobnosti typu, zda bude mít služební auto či vlastní, případně příspěvek klubu na bydlení,“ potvrzuje osoba detailně obeznámená s průběhem jednání.

Pokud se nestane něco nepředpokládaného, bude Šural v nejbližších dnech oficiálně představen jako nová posila Alanyasporu, který už příští týden odstartuje prvním soutěžním zápasem druhou polovinu sezony.

SESTŘIH: Sparta - České Budějovice 3:1. Rudí nezaváhali, pálil Stanciu a mladíci
720p 360p

Hanousek ve Spartě? Záruka stability a konkurence pro Costu s Čivičem
720p 360p

Hašek, Lischka i Hanousek poprvé v dresu Sparty: Jak si vedli podle kouče Horňáka?
720p 360p

Sporťákovo KO: Kayova klika a Haškovo zdravé sebevědomí
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud