12. ledna 2019 • 15:53

SESTŘIH: Chotěbuz – Sparta 0:2. Trefili se Tetteh a Chipciu, poprvé hrál Karlsson

Autor: iSport.cz
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalisté Sparty vyhráli i druhé přípravné utkání. Na půdě Energie Chotěbuz zvítězili po trefách Benjamina Tetteha a Alexandra Chipcia 2:0. Poprvé se ve sparťanském dresu objevila i švédská posila David Moberg Karlsson. V druhé půli se blýskl i brankář Milan Heča, který zlikvidoval čtyři velké šance

Za Spartu v Chotěbuzi poprvé nastoupila švédská posila David Moberg Karlsson, který odehrál na pravém kraji zálohy první poločas. Naopak scházela další z nových tváří David Lischka, jehož přestup z Jablonce zkomplikovaly potíže se srdcem.

Sparta byla v první půli lepší a do vedení se dostala ve 34. minutě. Na kolmici od Stanciua si naběhl Tetteh a po zemi prostřelil domácího brankáře.

Po změně stran čtrnáctý celek třetí německé ligy přidal a hosté udrželi čisté konto jen díky skvěle chytajícímu Hečovi, jenž po přestávce nahradil Nitu. Letenský gólman rozesmutněl domácí ve čtyřech velkých šancích. Naopak na druhé straně si v 50. minutě převzal míč Chipciu a druhým dotykem jej ukázkovým volejem zpoza vápna poslal k tyči.

Další přípravný zápas čeká Spartu ve středu na Strahově proti Vltavínu.

Posila Sparty Karlsson po debutu: Můžeme se přiučit od Švédů. Být pozitivnější a týmovější

Sparťanský obránce Costa v souboji s útočníkem Rangelovem z Chotěbuzi

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905