Nabitá Slavia! Hvězdy na lavičce či tribuně? Riziko i dobrá škola pro Čechy | iSport.cz
13. února 2019 • 05:00

Nabitá Slavia! Hvězdy na lavičce či tribuně? Riziko i dobrá škola pro Čechy

TOP VIDEA
Český fotbal ve strachu, hrozí devastující škody! Co reakce sponzorů?
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mít tak nadupané mužstvo, kdy jsou členové širšího kádru české reprezentace na lavičce i na tribuně? Který z trenérů tuzemských ligových týmů by to nebral? Kouč Slavie Jindřich Trpišovský v takové pozici je, má mraky variant, jak složit sestavu. A na lavičce ohromnou sílu, jak utkání změnit. Právě náhradníci zlomili první jarní zápas proti Teplicím a Slavia nakonec vyhrála 2:0. Pro Trpišovského velká pomoc.Hrajete v Edenu, proti Slavii jste outsider. Držíte se, statečně odoláváte náporu domácích, ale síly logicky ubývají. Pak jen vyděšeně koukáte, jak v průběhu druhé půle vlétne na hřiště z lavičky energií nabitý Miroslav Stoch, za necelou čtvrt hodinu ho následuje neméně nabuzený Mick van Buren. Situace na zbláznění. Tím spíš že po jejich příchodu definitivně povolíte a nakonec prohrajete.

Tohle potkalo v sobotu Teplice a v průběhu jara to může čekat na další týmy. Slavia má momentálně kádr napěchovaný kvalitou a na průběh utkání může reagovat extrémní silou z lavičky. „Každým střídáním ne že kvalitu sníží, oni ji ještě zvýší. Závidím trenérovi Trpišovskému, že má kam sáhnout a může s tím zápasem něco dělat,“ povzdechl si teplický kouč Stanislav Hejkal.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud