Nabitá Slavia! Hvězdy na lavičce či tribuně? Riziko i dobrá škola pro Čechy | iSport.cz
13. února 2019 • 05:00

Nabitá Slavia! Hvězdy na lavičce či tribuně? Riziko i dobrá škola pro Čechy

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů LIGA NARUBY: Baroš šetřil čas, tak zkušeně odmítl podavače míčů
ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa? ČÍSLA 21. kola: Hrošovský proti Slavii exceloval. Proč zaujal Costa?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mít tak nadupané mužstvo, kdy jsou členové širšího kádru české reprezentace na lavičce i na tribuně? Který z trenérů tuzemských ligových týmů by to nebral? Kouč Slavie Jindřich Trpišovský v takové pozici je, má mraky variant, jak složit sestavu. A na lavičce ohromnou sílu, jak utkání změnit. Právě náhradníci zlomili první jarní zápas proti Teplicím a Slavia nakonec vyhrála 2:0. Pro Trpišovského velká pomoc.Hrajete v Edenu, proti Slavii jste outsider. Držíte se, statečně odoláváte náporu domácích, ale síly logicky ubývají. Pak jen vyděšeně koukáte, jak v průběhu druhé půle vlétne na hřiště z lavičky energií nabitý Miroslav Stoch, za necelou čtvrt hodinu ho následuje neméně nabuzený Mick van Buren. Situace na zbláznění. Tím spíš že po jejich příchodu definitivně povolíte a nakonec prohrajete.

Tohle potkalo v sobotu Teplice a v průběhu jara to může čekat na další týmy. Slavia má momentálně kádr napěchovaný kvalitou a na průběh utkání může reagovat extrémní silou z lavičky. „Každým střídáním ne že kvalitu sníží, oni ji ještě zvýší. Závidím trenérovi Trpišovskému, že má kam sáhnout a může s tím zápasem něco dělat,“ povzdechl si teplický kouč Stanislav Hejkal.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud