Sparta a Brabec. Neslevil z požadavků, říká Rosický. O kolik šlo? | iSport.cz
22. února 2019 • 14:47

Sparta a Brabec. Neslevil z požadavků, říká Rosický. O kolik šlo?

TOP VIDEA
V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku? V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?
Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor
VŠECHNA VIDEA ZDE

Možným návratem Jakuba Brabce na Letnou se vedení Sparty zabývalo poprvé již před sezonou. Obě strany se ale nedohodly na platových podmínkách, takže z možného hostování sešlo. Sportovní ředitel Tomáš Rosický vysvětluje tahanice, po nichž reprezentační stoper skončil u konkurenta ve Viktorii Plzeň.„Co se týká transferu Jakuba Brabce do Plzně a našeho údajného nezájmu… Od jeho agenta jsme v létě minulého roku dostali informaci, že by se Kuba moc rád vrátil do Sparty. To pro nás bylo velice zajímavé a vážně jsme se tím zabývali. Nicméně agent nám sdělil, že Jakub se vrátí pouze v případě, že klub splní veškeré finanční požadavky, z nichž hráč nechtěl slevit,“ uvedl Rosický pro Sparta.cz.

Podle informací iSport.cz se konkrétně jednalo o deset milionů korun pro hráče a dalších deset milionů v provizi pro agenta Ondreje Chovance. To vše za roční hostování.

„A to pro nás bylo neakceptovatelné. Proto jsme z možnosti získat ho na roční hostování upustili a Jakub si vybral angažmá v Turecku,“ ozřejmil Tomáš Rosický.

Agent Chovanec oslovil Spartu s možností získat Brabce na hostování znovu během zimní přestávky. Jenže to bylo již ve chvíli, kdy se letenský klub zaměřil na jinou posilu.

„V tomto přestupním období, když byla možnost Jakuba opět získat, jsme již pracovali na příchodu Filipa Panáka a v přípravě náš talentovaný odchovanec Plechatý zaujal trenéry natolik, že si ho chtěli ponechat v kádru,“ dodal Rosický.

SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta proti Baníku? Přestřelka to nebude. Jak vsadit na Slavii a Plzeň?
720p 360p

ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
720p 360p

Dokážeme rozhodnout v závěru, stejně jako United, zářil Karlsson
720p 360p

Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud