SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si vsadit na derby a vyhraje Slavia? Plzeň porazí Baník | iSport.cz
12. dubna 2019 • 14:01

SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si vsadit na derby a vyhraje Slavia? Plzeň porazí Baník

Autor: iSport.cz
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak si vsadit na derby a vyhraje Slavia? Plzeň porazí Baník
TOP VIDEA
Fenomén RUDEJ FANDA: Jak dlouho už fandí Spartě? A co na to slávisti? Fenomén RUDEJ FANDA: Jak dlouho už fandí Spartě? A co na to slávisti?
LIGA NARUBY: pokropený reportér na Letné a minecraft v Teplicích LIGA NARUBY: pokropený reportér na Letné a minecraft v Teplicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po zápasu Slavie proti Chelsea je tu hned další lahůdka. V Edenu se odehraje první ze série tří derby mezi Slavií a Spartou, které fanoušci uvidí ještě do konci sezony. Potvrdí sešívaní v 27. kole FORTUNA:LIGY pozici favorita a proč to pro ně může být složitější, než se zdá? Hraje se i další atraktivní duel. Poradí si Plzeň s Baníkem i tentokrát, když už s ním neprohrála v lize takřka deset let? Podívejte se na nový díl Sázkařských tipů na iSport TV s Janem Podroužkem a Martinem Vaitem. 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud