Plzeňské vtípky na tréninku. Překopnutí je za dvě stě, šveholil Vrba | iSport.cz
Jakub Konečný
2. července 2019 • 12:40

Plzeňské vtípky na tréninku. Překopnutí je za dvě stě, šveholil Vrba

TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z WESTENDORFU | Co funguje, není třeba měnit, proto Plzeň tráví své herní soustředění už tradičně opět v rakouském Westendorfu. V úterý dopoledne druhý tým FORTUNA:LIGY absolvoval pod alpskými kopci klasický předzápasový trénink, odpoledne totiž čeká tým Pavla Vrby další přípravné utkání – v Kössenu se od pěti hodin utká s Karabachem Agdam.Rozcvička, osvěžení standardních situací a pak cvičení na převzetí míče a zakončení pro vybranou skupinu hráčů – taková byla náplň úterního předzápasového tréninku Plzně v Rakousku.

„Pánové, obránci brání tak na sedmdesát procent, ať si nerozbijete hlavy! To už se nám taky stalo, že jsme měli po tréninku čtyři zraněné,“ nabádal kouč Pavel Vrba své hráče při nácviku rohových kopů a standardních situací ze strany, které zahrávali na střídačku Patrik Hrošovský s Adamem Hlouškem.

Pak už na hřišti zůstali pouze Jean-David Beauguel, Tomáš Chorý, Roman Procházka, Christián Herc, Lukáš Hejda, Luděk Pernica a Milan Havel s brankáři, aby pocvičili převzetí míče a střelu z druhého doteku. Zbytek týmu se usadil na lavičkách za bránou a jejich snahu hlasitě komentoval. A vemte jed na to, že David Limberský a spol. jsou náročné publikum.

Plzeňský trenér Pavel Vrba během soustředění v Rakousku
Plzeňský trenér Pavel Vrba během soustředění v Rakousku

Terčem štiplavých připomínek byl zejména Havel, jehož pokus hned zkraje přeletěl i ochranou síť.

„Ano, překopnutí je za dvě stě!“ připomenul mu okamžitě Vrba příspěvek do týmové kasy.

Odchovanec Bohemians však takřka hned vzápětí vymetl šibenici.

„Super, Havlis, prodloužíme o tři roky,“ kvitoval to Limberský tak, aby to neušlo šéfovi klubu Adolfu Šádkovi, který si kopal s jedenáctiletým synem Ondřejem na vedlejším hřišti.

Plzeň zatím v Rakousku odehrála dva přípravné duely – v pátek nejprve porazila rumunskou Craiovu 3:1 a následně podlehla polské Legii Varšava 0:3. Dnes od 17:00 nastoupí v Kössenu proti ázerbájdžánskému Karabachu Agdam a soustředění uzavře páteční generálkou s ruskou Ufou.

Vše o Plzni čtěte ZDE »

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud