SESTŘIH: Příbram - Teplice 1:1. Za domácí pálil Škoda, za hosty Mareš

Autor: iSport.cz
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Fotbalisté Příbrami po záchraně ve FORTUNA:LIZE vstoupili do nové sezony remízou 1:1 s Teplicemi. Branky vstřelily posily obou týmů. Za domácí se v prvním poločase hezkou patičkou prosadil Michal Škoda. Severočeši vyrovnali v 72. minutě zásluhou Jakuba Mareše.

Oba týmy se spolu potkaly v divoké přestřelce 4:4 během letní přípravy, a tak se na dnešní vzájemný souboj takticky zjevně pořádně připravily. Dlouho se hrálo hodně opatrně bez nebezpečných situací před brankami a na trávníku kralovali obránci.

SESTŘIH: Příbram - Teplice 1:1. Zasloužená remíza, na obou stranách pálily nové posily

Všechno podstatné se v první půli odehrálo až před přestávkou. Ve 43. minutě přenesl Zeman míč z levé strany do šestnáctky, kde ho Alvir vracel před branku a Škoda ve své soutěžní premiéře za Příbram poslal patou balon za záda překvapeného gólmana Grigara.

Těsně před přestávkou mohli vést domácí dokonce o dvě branky. Grigar vyrazil Rezkovu dělovku z přímého kopu a nešťastně vyběhl za míčem, domácí jej vrátili před opouštěnou branku, ale hostující stopeři nebezpečí odvrátili.

Také druhý poločas mohli začít lépe domácí. V 58. minutě předvedli vydařený rychlý brejk, na jehož konci Zeman v souboji s Grigarem místo kličky zvolil střelu a opuštěnou branku minul.

Hosté první výraznou střelu vyslali na domácí branku až v 66. minutě, ale Boháč si s pokusem navrátilce Mareše lehce poradil. V 72. minutě už bylo vyrovnáno. Žitný poslal před branku přízemní centr, který se podařilo Marešovi tečovat podobně jako na druhé straně Škodovi.

Nervózní závěr už šance žádnému týmu nepřinesl. Domácí mohli mít radost aspoň z toho, že se po dlouhé zdravotní pauze dostal na hřiště útočník Slepička.

Domácí: 42. Michal Škoda

Hosté: 72. Mareš

Domácí: Boháč – Šimek, Cmiljanović, Tregler, Kodr – Alvir (61. Voltr), Jan Rezek (C), Soldát, Ma. Zeman (90. Slepička) – Polidar – Michal Škoda (79. Hájek).

Hosté: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Paradin – Hora (C), Trubač (87. Ljevaković), Kučera, Žitný – Moulis (63. Vyhnal), Mareš.

Domácí: Mezera, Průcha, Slepička, Voltr, Kočí, Januška, Hájek

Hosté: Ljevaković, Kodeš, Vyhnal, Čmovš, Jindráček, Diviš, Šup

Domácí: Soldát

Hosté: Kučera, Mareš

Pavel Julínek. Asistenti: Marek Podaný, Miloš Vitner. Čtvrtý rozhodčí: Alex Denev

Příbram - Teplice: Střelu Mareše z hranice vápna zastavil Boháč

Příbram - Teplice: Domácí se hnali do brejku, následná Zemanova střela se ale do brány nevešla

Příbram - Teplice: Rezek málem z velké dálky nachytal Grigara, ten pak hasil dorážku Kodra

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905