Baník měl dostat dvě červené, shodla se komise. Vylučovat měla i Adámková | iSport.cz
21. srpna 2019 • 12:20

Baník měl dostat dvě červené, shodla se komise. Vylučovat měla i Adámková

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Podle komise rozhodčích měli fotbalisté Baníku Ostrava v 6. kole první ligy dohrávat zápas se Spartou na Letné bez dvou vyloučených. Červeným kartám unikli Nemanja Kuzmanovič a Václav Procházka.

Sudí Ondřej Ginzel s videorozhodčím Janem Machálkem nejprve chybně posoudili zákrok ze 27. minuty, kdy Kuzmanovič, zády otočený k hlavnímu rozhodčímu, udeřil Georgese Mandjecka. Srbský útočník Baníku za to nedostal ani žlutou kartu. V 69. minutě měl Ginzel udělit Procházkovi druhou žlutou kartu po faulu na Michala Sáčka za zmaření slibně se rozvíjející akce Sparty, která zápas vyhrála 2:0.

Sparta - Baník: Kuzmanovič udeřil Mandjecka do tváře, nedostal ani žlutou kartu
Video patří k placenému obsahu

Rozhodčí chyboval i v utkání Bohemians 1905 proti Olomouci. V 55. minutě Ondřej Lerch nesprávně nařídil penaltu pro hosty po souboji Šimona Falty s domácím obráncem Lukášem Hůlkou. Olomouc šla díky tomu do vedení 2:0, ale nakonec podlehla 2:3.

Rozhodčí Jana Adámková měla podle komise v utkání Karviné s Libercem (0:1) ve 42. minutě nařídit ve prospěch Slovanu přímý volný kop a navíc domácím vyloučit Milana Rundiče po zákroku na Jakuba Peška za zmaření zjevné brankové možnosti.

MOMENTY VÍKENDU: Liberec v devíti, Mandjeck zpět na scéně a fanatismus v Ďolíčku

SESTŘIH: Sparta - Baník 2:0. Pohodlnou výhru řídil skvělý dvougólový Hašek

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava