LIGA NARUBY: Brčálník v Karviné, Olayinka za zdí a „Hejbejte se, do pr...!“ | iSport.cz
26. listopadu 2019 • 11:34

LIGA NARUBY: Brčálník v Karviné, Olayinka za zdí a „Hejbejte se, do pr...!“

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Jak vsadit na Slavii a Plzeň proti outsiderům ve vysokých kurzech?
Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde Kouč Lidický po další prohře Kladna: Nemůžeme se z toho dostat, prostě nám to nejde
VŠECHNA VIDEA ZDE

17. kolo FORTUNA:LIGY připravilo materiál pro jeden z nejlepších dílů Ligy naruby za celý podzim. Bublající rybníček v Karviné před vápnem, který se svérázně snažili ucpat Pat Rundič a Mat Dreksa, vejde bezpochyby do dějin fotbalové zábavy v Česku. Rozdílné řešení rébusu „postavená zeď“ předvedli hráči Slavie a Sparty, na Letné se ozval i jeden z nespokojených diváků, který nabídl jednoduchou, ale obvykle poměrně účinnou taktiku. A pozor – Roman Potočný a jeho rabona jsou zpátky! Jen tak dál! Podívejte se na fotbal z nadhledu, je tu nová Liga naruby! 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud