Tvrdík se sešel s Nezmarem, fanoušky Slavie potěšil fotkou i vzkazem | iSport.cz
22. ledna 2020 • 12:00

Tvrdík se sešel s Nezmarem, fanoušky Slavie potěšil fotkou i vzkazem

Autor: kub
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
TOP 5 týmů NHL pro play off: Tampa už nevyhoří, neodepisujte Pittsburgh
VŠECHNA VIDEA ZDE

Situace ve Slavii se po turbulentních svátcích vrací podle všeho k normálu. „Nekončíme, ještě jsme ani nezačali! Těšíme se na Vás!“ napsal včera šéf klubu Jaroslav Tvrdík na Twitteru k fotografii, na které je společně se sportovním ředitelem Janem Nezmarem a trenérem Jindřichem Trpišovským, a vyvolal tím mezi fanoušky úřadujícího mistra euforii. Jak už deník Sport informoval, sportovní ředitel Jan Nezmar, který měl podle spekulací podat po posledním podzimním ligovém zápase s Českými Budějovicemi (4:1) výpověď, ve Slavii zůstává, a společně s Jaroslavem Tvrdíkem a trenérským štábem už spřádá plány na jarní část.

Včera se kvůli tomu sešlo vedení klubu v hotelu Le Palais Art Hotel Prague, po kterém boss Tvrdík zveřejnil na Twitteru fotografii, na které je společně (zleva) s místopředsedou představenstva Tomášem Syrovátkou, sportovním ředitelem Janem Nezmarem, trenérem Jindřichem Trpišovským a jeho asistentem Zdeňkem Houšteckým.

Jaroslav Tvrdík (zleva) s místopředsedou představenstva Slavie Tomášem Syrovátkou, sportovním ředitelem Janem Nezmarem, renérem Jindřichem Trpišovským a jeho asistentem Zdeňkem Houšteckým
Jaroslav Tvrdík (zleva) s místopředsedou představenstva Slavie Tomášem Syrovátkou, sportovním ředitelem Janem Nezmarem,  renérem Jindřichem Trpišovským a jeho asistentem Zdeňkem Houšteckým

„Nekončíme, ještě jsme ani nezačali! Těšíme se na Vás!“ doplnil ke snímku Tvrdík, čímž potěšil početnou skupinu slávistických příznivců.

„Nejlepší zpráva. Tohle je absolutní TOP. Posila už není potřeba. Super,“ uvedl například uživatel s nickem Navzdyslavia.

Tvrdíkův tweet měl krátce před středečním polednem téměř devět set lajků.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Hellebrand ve Slavii: Minimální riziko. Pokud se neprosadí, jeho cena neklesne

VIDEOBLOG: Český Luis Figo? Domácí ligová stopa Josefa Hušbauera je výjimečná

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud