Zásobárny Letná a Eden! Hráči "S" válí na hostováních, kdo a jak je platí? | iSport.cz
22. února 2020 • 04:50

Zásobárny Letná a Eden! Hráči "S" válí na hostováních, kdo a jak je platí?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Kobra pálí za Viktorii! Ondrášek si hlavičkou poprvé prosadil, 1:0
Bohemians - Plzeň: Kopic nachystal Beauguelovi gólovku, ten jí nepohrdl! 0:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sorry, ale jsi nadbytečný, zkus to někde jinde a uvidíme. Hráčů na hostování je momentálně ve FORTUNA:LIZE třicet sedm, ale tento počet se může ještě do soboty, kdy se definitivně zavře přestupové okno, změnit. Naopak už teď je jisté, že nejvíc rozpůjčovaných hráčů mají po celé republice pražská „S“ - shodně po devíti. A většinou jsou hodně vidět. V článku pro iSport Premium si projděte přehled všech zapůjčovaných hráčů ve FORTUNA:LIZE, jejich bilanci i momentální výkonnost. A také to, jak funguje hrazení jejich výplat.V nejvyšší soutěži Jan Fortelný ještě neodehrál ani minutu, a přesto jeho příběh patřil mezi nejsledovanější ságy zimy. Šikovný záložník totiž zaujal svými výkony v přípravných zápasech Sparty a všeobecně se mělo za to, že na jaře bude hostovat v Mladé Boleslavi. Jenže Jihlava, v níž působil jedenadvacetiletý fotbalista na podzim, trvala na dodržení ročního kontraktu s hráčem i klubem o zapůjčení, takže Fortelný se musel poslušně vrátit na Vysočinu.

Vyzkoušejte iSport Premium. Nyní na 30 dní ZDARMA exkluzivně v mobilní aplikaci iSport. Více ZDE >>

I jeho případ však ukázal, že hráči na hostování jsou zejména pro fanoušky jejich kmenových klubů zásadní téma. Zvlášt, pokud se jim daří.

Hned v prvním jarním kole se při debutu proti Teplicím dvěma góly zaskvěl například Lukáš Juliš, kterého Sparta poslala rozehrát se do Olomouce.

„Před půl rokem jsem ho sem lákal, ale byl zraněný a říkal, že si nevěří. Měl to, co my jsme neměli - udržel balon, ukazoval náběhy, odskoky do meziprostorů. Choval se správně jako koncový hráč,“ posteskl si pak teplický kouč Stanislav Hejkal.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud