Zásobárny Letná a Eden! Hráči "S" válí na hostováních, kdo a jak je platí? | iSport.cz
22. února 2020 • 04:50

Zásobárny Letná a Eden! Hráči "S" válí na hostováních, kdo a jak je platí?

TOP VIDEA
TOP 5 náročných sportů: Kde se potí krev? Specifika fotbalu či MMA
Češi, kteří zanechali v bundeslize výraznou stopu: Jarolím, Kadlec i překvapivé jméno
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sorry, ale jsi nadbytečný, zkus to někde jinde a uvidíme. Hráčů na hostování je momentálně ve FORTUNA:LIZE třicet sedm, ale tento počet se může ještě do soboty, kdy se definitivně zavře přestupové okno, změnit. Naopak už teď je jisté, že nejvíc rozpůjčovaných hráčů mají po celé republice pražská „S“ - shodně po devíti. A většinou jsou hodně vidět. V článku pro iSport Premium si projděte přehled všech zapůjčovaných hráčů ve FORTUNA:LIZE, jejich bilanci i momentální výkonnost. A také to, jak funguje hrazení jejich výplat.V nejvyšší soutěži Jan Fortelný ještě neodehrál ani minutu, a přesto jeho příběh patřil mezi nejsledovanější ságy zimy. Šikovný záložník totiž zaujal svými výkony v přípravných zápasech Sparty a všeobecně se mělo za to, že na jaře bude hostovat v Mladé Boleslavi. Jenže Jihlava, v níž působil jedenadvacetiletý fotbalista na podzim, trvala na dodržení ročního kontraktu s hráčem i klubem o zapůjčení, takže Fortelný se musel poslušně vrátit na Vysočinu.

Vyzkoušejte iSport Premium. Nyní na 30 dní ZDARMA exkluzivně v mobilní aplikaci iSport. Více ZDE >>

I jeho případ však ukázal, že hráči na hostování jsou zejména pro fanoušky jejich kmenových klubů zásadní téma. Zvlášt, pokud se jim daří.

Hned v prvním jarním kole se při debutu proti Teplicím dvěma góly zaskvěl například Lukáš Juliš, kterého Sparta poslala rozehrát se do Olomouce.

„Před půl rokem jsem ho sem lákal, ale byl zraněný a říkal, že si nevěří. Měl to, co my jsme neměli - udržel balon, ukazoval náběhy, odskoky do meziprostorů. Choval se správně jako koncový hráč,“ posteskl si pak teplický kouč Stanislav Hejkal.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud