Štěpán Filípek
Premium
3. dubna 2020 • 05:00

Možná hra o stopery: zapojí se do ní Plzeň a pikantně také Sparta?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
Nevýrazný Pastrňák? Je systémovější než Jágr. USA jako zombíci, Švédové? Jiný level
VŠECHNA VIDEA ZDE

Může to být pořádně žádané zboží. A to i pro zájemce z prestižních fotbalových adres, kde by rádi přivítali nové stopery. K mání je dosavadní žilinská opora Filip Kaša, na prodej může být také jeden z plzeňských obránců. Nejodvážnější scénář má na svých stránkách popsané přesuny na trase s cílovými zastávkami ve Štruncových sadech a na pražské Letné. Detaily si přečtěte v textu pro iSport Premium.Přestup jednoho by mohl vyvolat efekt, jako když jedna kostička domina uvede do pohybu druhou.

Začíná to u Filipa Kaši. Nyní 26letý stoper po štaci v Baníku více než tři roky odváděl dobré služby Žilině – než se rozhodla rozdat hromadně výpovědi. Kaša, jehož kontrakt měl skončit v zimě, byl mezi nimi. Hlavně skutečnost, že ho z Žiliny dobře zná nynější plzeňský kouč Adrian Guľa, napovídá, že by mohl zamířit na západ Čech. Tam sázejí na dvojici Jakub Brabec – Lukáš Hejda, stoperské kvarteto doplňují Luděk Pernica a Roman Hubník .

Jako o reálné variantě se o Kašově přesunu do Štruncových sadů hovoří v zákulisí, navíc by Viktoria na rozdíl od jiných klubů, jež už sondovaly situaci, byla schopna

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Program nadstavby Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud