Možná hra o stopery: zapojí se do ní Plzeň a pikantně také Sparta? | iSport.cz
Štěpán Filípek
3. dubna 2020 • 05:00

Možná hra o stopery: zapojí se do ní Plzeň a pikantně také Sparta?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Příbram - Slavia: Musa prorazil beton! 1:0 pro sešívané, pomohl Zima rukou?
Plekanec se Šafářovou opět sportují. Kteří rivalové se spolu vyfotili?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Může to být pořádně žádané zboží. A to i pro zájemce z prestižních fotbalových adres, kde by rádi přivítali nové stopery. K mání je dosavadní žilinská opora Filip Kaša, na prodej může být také jeden z plzeňských obránců. Nejodvážnější scénář má na svých stránkách popsané přesuny na trase s cílovými zastávkami ve Štruncových sadech a na pražské Letné. Detaily si přečtěte v textu pro iSport Premium.Přestup jednoho by mohl vyvolat efekt, jako když jedna kostička domina uvede do pohybu druhou.

Začíná to u Filipa Kaši. Nyní 26letý stoper po štaci v Baníku více než tři roky odváděl dobré služby Žilině – než se rozhodla rozdat hromadně výpovědi. Kaša, jehož kontrakt měl skončit v zimě, byl mezi nimi. Hlavně skutečnost, že ho z Žiliny dobře zná nynější plzeňský kouč Adrian Guľa, napovídá, že by mohl zamířit na západ Čech. Tam sázejí na dvojici Jakub Brabec – Lukáš Hejda, stoperské kvarteto doplňují Luděk Pernica a Roman Hubník .

Jako o reálné variantě se o Kašově přesunu do Štruncových sadů hovoří v zákulisí, navíc by Viktoria na rozdíl od jiných klubů, jež už sondovaly situaci, byla schopna

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud