Místo fanoušků erotické panny? Pošlete mi je, nabádá Švancara | iSport.cz
27. května 2020 • 14:38

Místo fanoušků erotické panny? Pošlete mi je, nabádá Švancara

Autor: šf
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Transparenty? Dresy? Šály? Portréty? V nouzi nejvyšší si v korejském Soulu pomohli, ehm, nafukovacími pannami. Byť údajně nezamýšleně a ve vší počestnosti je navlékli do dresů. V každém případě to dopadlo fiaskem, i když na druhé straně to vyneslo vedle pokuty i celosvětovou popularitu. „Nevím, jestli by to u nás mělo takový úspěch. Ale jako recesi to beru,“ glosuje vyhlášený vtipálek a nyní kouč Příbrami Pavel Horváth.FC Soul si kvůli zaplnění tribun objednal běžné realistické figuríny, včetně mužských. Jenže tím to pro něj zhaslo. „Chtěli jsme přinést do zápasu bez diváků trochu zábavy a dát najevo, že obtížné období zvládneme. Byli jsme ubezpečeni, že figuríŠvancara: ny budou jako živé, ale nebudou mít nic společného s pomůckami pro dospělé. Bohužel jsme to důkladně neprověřili, naše chyba,“ kál se klub.

Lapsus rezonoval pochopitelně i v tuzemských šatnách. „Bavili jsme se o tom, zasmáli se,“ přiznává teplický trenér Stanislav Hejkal. „S naší kapacitou osmnáct tisíc by to byla hodně drahá záležitost,“ pokračuje rozmarně. „Ani jsem to moc nezaregistroval,“ dušuje se liberecký kolega Pavel Hoftych, že je to celé jaksi… nafouknuté. „Nevím, jestli si to pak hráči odnesli domů…“ přemítá. „Jako že by porovnávali?“ prohodí Horváth. „To ale už rozebírat nebudu, no comment.“

Jablonecký kouč Petr Rada, který už viděl ledacos, připouští, že by takové fanynky mohly fotbalisty rozptylovat při utkání. Ale jinak má jasno: „Stalo se někde v Koreji, dobře, my jsme jiní. Lidi chodí na fotbal, na pivo a párek,“ shrnuje typická česká lákadla.

Nijak pohoršen nebyl internacionál Martin Jiránek. „Když byly oblečené, tak to nevadí,“ usmívá se. Suverénně nejvíc nadšení pak vzbudil nápad u bývalého útočníka a showmana Petra Švancary. „Jestli za tím chce někdo vidět něco sexistického, je to úchylák. Byla to nepovedená zakázka,“ připomíná. „Ale jestli se jim to už nehodí, okamžitě poslat Švancarovi na stadion!“ přesměrovává objednávku vzápětí. „Přítelkyně bude ráda, já to beru všemi deseti!“

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Deník Sport, středa 27. května, titulní strana

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz


Články odjinud


Články odjinud