Zdeněk Ondrášek: dojemné loučení s Kobrou! Fafá Picault poslal vzkaz | iSport.cz
14. září 2020 • 14:14

Americké loučení s Ondráškem! Miluju tě, brácho, vzkázal exsparťan do Plzně

Autor: apr
Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
MOMENTY 4. kola: Kobra uštkla Klokana, Kučera mimo hru kvůli koncertu
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do Dallasu přišli téměř přesně rok po sobě. Zdeněk Ondrášek a Fafá Picault si v celku z MLS hned padli do noty. Vytvořili si přátelský vztah, k němuž možná pomohlo i Američanovo české angažmá ve Spartě. Jejich cesty se ale nyní rozcházejí, Ondrášek se vrací kvůli rodině domů a posílí Plzeň.Jsou velcí kamarádi a parťáci. Útočníci Fafá Picault a Zdeněk Ondrášek se během společného působení v Dallasu velmi spřátelili. Byl to právě český forvard, který se Američana ujal poté, co v listopadu 2019 do třetího nejlidnatějšího města ve státě Texas přestoupil z Philadelphie. To už měla česká „Kobra“ v klubu téměř rok za sebou.

„Fotbal vám dává bratry a často vás od nich zase odděluje. Od prvního dne v Dallasu jsi se mnou zacházel jako s bratrem, za což jsem ti vděčný,“ napsal Picault na svém Twitteru krátce poté, co The Hoops oznámili, že došlo k dohodě s Plzní, jejíž dres bude Ondrášek nově oblékat.  

„Není pochyb o tom, jak mi budeš chybět. Nicméně vím, že naše bratrství bude pokračovat dál,“ navázal Picault, který od ledna do srpna 2015 působil ve Spartě. V jejím A-týmu ale prakticky nic neodehrál. Vyběhl jen na šest minut do odvety čtvrtfinále poháru s Jabloncem (0:2).

„Jsi nejlepší. Miluji tě, brácho,“ dodal 29letý Picault v češtině s tím, že Ondráška rád vždy uvítá v Harlemu a Miami.

Že Ondrášek zanechal v Americe hlubokou stopu, dokládají i slova klubového prezidenta. „Kobru jsme tady milovali. Byl platnou součástí našeho tažení do play off v roce 2019. Navždy bude součástí naší rodiny,“ nechal se slyšet Dan Hunt.

„Věnoval jsi našemu klubu svou vášeň a srdce. Při tvém návratu domů ti přejeme jen to nejlepší,“ loučil se osobně Dallas i na Twitteru.

Zdeněk Ondrášek (vpravo) a Fafá Picault se během angažmá v Dallasu hodně spřátelili
Zdeněk Ondrášek (vpravo) a Fafá Picault se během angažmá v Dallasu hodně spřátelili

Vstoupit do diskuse
4

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

4.kolo
Články odjinud


Články odjinud