Hložek, Krejčí a spol.: zájem z ciziny! Kdo poslal nabídku a co na to Sparta? | iSport.cz
27. dubna 2021 • 04:40

Hložek, Krejčí a spol.: zájem z ciziny! Kdo poslal nabídku a co na to Sparta?

Vstoupit do diskuse
24
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Bílkova tvrz je zpět. Nervózní Spartu vykoupili Hložek a Karabec
Vrba po obratu: Díky fanouškům! Karlsson nebyl vidět, jak bychom chtěli
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedno lusknutí a k nohám by jí začaly padat miliony korun. Ve stovkách. Navzdory hubeným rokům Sparta disponuje celou řadou tržně extrémně dobře zhodnotitelných mladíků. Adam Hložek, shodou okolností od neděle nejmladší autor hattricku v historii české ligy, Ladislav Krejčí mladší, Martin Vitík, Adam Karabec. O všechny je velký zájem mezi předními evropskými kluby z Anglie či Německa. Jaké už se na Letné sešly nabídky, co na to Sparta a jaká nejpravděpodobnější cesta je před Adamem Hložkem?Všeobecně se mělo za to, že po skončení této sezony bude ideální čas, aby rudí svůj generační talent vypustili mezi nejsilnější světové vlčáky. Hložkovi je sice stále teprve osmnáct let, v nohou už ale má 67 startů v první lize.

„Před každým přestupem je důležité zanalyzovat, jestli dává smysl. Jestli je na něj hráč připravený. Sportovní hledisko je totiž v tomhle směru nadřazené všemu ostatnímu,“ říká renomovaný agent Pavel Paska.

Jeho společnost ISM má ve stáji zmíněného Hložka, ale taky Ladislava Krejčího mladšího a Adama Karabce. I proto má zkušený hráčský zástupce v posledních týdnech neustále na uchu telefon. A do budoucna se na tom nic nezmění.

Tématem číslo jedna je logicky Hložek. O jeho možném přestupu se hovořilo už před rokem, kolem rodáka z Ivančic kroužily Lipsko, Dortmund, Atlético Madrid, mluvilo se i o zájmu gigantů z Ostrovů.

„Vždycky jsou dvě možnosti. Když je zájem z top klubu, musíte počítat s enormním konkurenčním prostředím. Pak je varianta

Dočtěte si celý článek a získejte neomezený přístup k obsahu na iSport.cz!

S iSport PREMIUM budete mít exkluzivní videa, zákulisní informace i analýzy. První měsíc jen za 49 Kč.

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
24

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

32. kolo
Články odjinud


Články odjinud