Jakub Konečný
Premium
9. září 2021 • 05:00

Plzeň je na prodej: nový majitel ještě letos. Jaká je cena a co rozpočet?

Vstoupit do diskuse
21
TOP VIDEA
Ševčík: „hajzlík“ i talent, co vás ohromí. Vycepují ho Priske s Rosickým?
Životní obrat! Muchová vstala z popela, udolala favoritku a je ve finále
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už když se v březnu stal Adolf Šádek jediným vlastníkem Plzně, bylo jasné, že to není na dlouho. Klub, který poslední roky hospodaří v červených číslech, sám neutáhne, to je úkol pro silnějšího hráče. Zájemců o Viktorii z domova i ze zahraničí je několik, jednání spějí v režii renomované poradenské firmy Deloitte do finální fáze. Nový majitel červenomodrých by mohl být znám do konce roku. Jaká je odhadovaná cena transakce a jak ji komentuje muž, který ji má na starost? Více v tématu iSport Premium.Výsledek sobotního šlágru se Spartou bude mít pro plzeňský klub možná ještě větší význam než v minulých letech. Po hořkých porážkách na hřišti CSKA Sofia v play off Konferenční ligy a Hradce Králové v domácí soutěži se Viktoria potřebuje rychle vrátit na vítěznou vlnu. Ukázat, že je stále konkurenceschopná. Jen tak totiž zůstane zajímavá pro české i zahraniční subjekty, které kolem ní krouží.

K předplatnému iSport Premium nyní získejte sportovní balíčky O2 TV>>>

„Pan Šádek má zájem spolupracovat s někým, kdo do klubu bude investovat, aby byl dál úspěšný. Hledáme silného, strategického a dlouhodobého partnera,“ říká Jan Brabec ze společnosti Deloitte, která prodej klubu řídí.

Mimochodem – Adolfa Šádka, který klub odkoupil v březnu od Tomáše Paclíka, dal s Deloitte dohromady Jan Nezmar, bývalý sportovní ředitel Slavie. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
21

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehrála ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začala už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a skončila na konci ledna.

Titul vyhrála Sparta Praha.

Program nadstavby iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud