Nástup Krmenčíka a budoucnost v rukách Ousoua? Co ukázala Slavia | iSport.cz
20. září 2021 • 05:00

Nástup Krmenčíka a budoucnost v rukách Ousoua? Co ukázala Slavia

Vstoupit do diskuse
12
 • Nebývalá produktivita, třináct gólů v posledních čtyřech soutěžních zápasech, s nástupem Michaela Krmenčíka rozjetá celá ofenziva českého mistra. Ale taky pokračující obrovské obtíže na stoperu, ze hry je Ladislav Takács. Co ukázalo nedělní vršovické derby v Ďolíčku? Známkování hráčů FORTUNA:LIGY najdete ZDE>>>

 • Prokletá 21. minuta

  Klíčový okamžik prvního poločasu a další rána pro zadní řady Slavie. Ladislav Takács visel na unikajícím Ibrahimu Keitovi snad třicet metrů. Zastavil ho za cenu faulu, ale zároveň tak smolně, že se zranil a musel ze hřiště. Sešívaní tak přišli o dalšího stopera, jako by už tak neměli zraněných zadáků málo. Jenže než stihl střídající Petr Ševčík vběhnout na hřiště, rozehráli „klokani“ standardku po Takácsově faulu a Chramosta do nekompletního soupeře zarazil vedoucí gól zápasu.

  Bohemians - Slavia: Chramosta po závaru prorval sešívanou zeď, 1:0!

 • Budoucnost v rukách Ousoua?

  Dlouho se čekalo, až se letní posily ze zahraničí vůbec ukážou na trávníku, trenér Jindřich Trpišovský prostě měl Švéda Aihama Ousoua i Dána Emila Madsena za akvizice budoucnosti, a to i v době, kdy mužstvo trpělo kádrovými problémy a nezvládalo evropské výzvy. Ousou se ale začíná slibně zabíhat, potřebuje vyladit soubojové vlastnosti, přesvědčivě ale pracuje s míčem. Až se víc sehraje s mužstvem, může si nakonec místo v sestavě urvat rychleji, než Trpišovský zamýšlel…

  Trpišovský: Máme jediného stopera, těžká situace. O kom přemýšlí?

 • Nástup Krmenčíka. Podruhé

  Úplné začátky Michaela Krmenčíka byly velmi rozpačité. Nejdřív ze strany Slavie, která útočníka angažovala, a v klíčové fázi sezony jí byl kvůli zranění vlastně k ničemu. A potom ze strany hráče, na němž po návratu na hřiště byla absence rozehranosti velmi znát. Proti Unionu a na Bohemians už ale jeho nástup fungoval účinně. V Konferenční lize přihrál na třetí gól, teď na další a prosadil se konečně i sám.

  Bohemians - Slavia: Krmenčík bombou do šibenice zvyšuje už na 4:1 pro sešívané!

 • Vysoká produktivita

  Od bolestného vyřazení od Legie v play off Evropské ligy odehrála Slavia čtyři soutěžní zápasy. A dala v nich závratných třináct gólů, to je průměr víc než tří branek na zápas. O góly se stará především letní posila Ivan Schranz, která má už sedm soutěžních zásahů, dál funguje forma Janu Kuchtovi a přidává se Michael Krmenčík. Síla a rozmanitost v ofenzivě Slavie je na tuzemské poměry nevídaná. Pro trenéra Jindřicha Trpišovského velká výzva uspokojit vytížení všech.

  Bohemians - Slavia: Schranz pokračuje v sešívaném koncertu! Rychlý kontr, 1:5

 • Plán běží: Sedm změn oproti Unionu

  Proti Bohemians nastoupilo v základní sestavě sedm hráčů, kteří nešli od první minuty ve čtvrtek v Konferenční lize proti Unionu. Pravděpodobně přesně podle plánu vedení „sešívaných“, kteří zkrátka lize dají na podzim větší prioritu. Pro Slavii je dobrá zpráva, že i náhradní hráči umí dobře rozjet těžký zápas, tak jako ve čtvrtečním případě, že střídající mají pozitivní vliv na lámání výsledku – jako v obou případech.

  SESTŘIH: Bohemians - Slavia 1:5. Drtivý obrat po VAR penaltě na Bořila, zářil Krmenčík

Vstoupit do diskuse
12

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2021/2022

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se v sezoně 2021/2022 vrací k původnímu formátu s nadstavbou.

O čtvrtý titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem je Hradec Králové.

Los ligy Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

EURO 2021 (11. června - 11. července 2021)
Program a rozpis zápasů Pavouk play off Tabulky Česká soupiska

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud