Michal Koštuřík
Premium
25. května 2023 • 14:10

Tintítko Slončík jako Ronaldo. Nejhůř placený, ale… Udělá velkou kariéru

Autor: Michal Koštuřík, inf
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Famózní bitva! Muchová ve finále Roland Garros padla, slaví Šwiateková
Hovorka bilancuje po kariéře: Mám před sebou čistý stůl. Co řekl o potyčce s Kangou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V kádru plném třicátníků je Tom Slončík (18) jako zjevení. Jako byste v zatuchlém sklepě po letech otevřeli všechna okna a pustili do něj slunce. Hned se vám líp dýchá, šero je pryč. Ryšavý teenager v průběhu jara přirozeně převzal klíčovou roli v záloze Zlína, získal si respekt starších spoluhráčů. Může udělat velkou kariéru. Nohy i psychiku na to má. „Až mě překvapuje, jak má nastavenou hlavu. To je v současném sportu to nejdůležitější,“ vyzdvihl jeho parťák Robert Hrubý.  To jsou věci…Borci se stovkami ligových startů v profesním životopise nechávají kopat trestňáky Toma Slončíka, největšího zelenáče v kádru FC Trinity. Proti Baníku z toho byla tyčka. „Má styl Ronalda, kdy balon rychle padá dolů,“ postřehl jiný střední halv Hrubý, jenž dříve míval většinu podobných standardek pod palcem. Ve středu ustoupil mladíkovi a neměl s tím žádný problém. Naopak. Fandí mu, pomáhá. „Kope to výborně, na tréninku mu to tam padá,“ informoval.

V 55. minutě se kreativní záložník, přezdívaný Slon, kousek za vápnem rozkročil, obstřelil zeď a poslal balon do tyčky brány, kterou strážil Martin Hrubý, jeho kolega z reprezentace U-19. „Minulý měsíc jsme spolu byli na

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehrála ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začala už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a skončila na konci ledna.

Titul vyhrála Sparta Praha.

Program nadstavby iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud